• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
ZEDYCUS - майстор
:-D Toва спалня за тъщата ли е? Ще чакаме крайния резултат. :partyman:
jekasus - майстор
ZEDYCUS написа:
:-D Toва спалня за тъщата ли е? Ще чакаме крайния резултат. :partyman:
Поне одно малко прозорче да остави :lol:
EDI - майстор
Ааа, баба си я кътам аз. :-D , пък тя се грижи за градинката и зарзавата :lol: .Иначе ще има джамче на късата страна.
EDI - майстор
На село на вилата оставих два кабела да излизат от стената, да сложа 2 фенера на тях.Реших да си ги направя.За сега са готови само основите, не съм мислил какво да сложа за осветително тяло.

Прикачен файл

DSC03929 фенер 1.jpg

Прикачен файл

DSC03928 фенер.jpg
ZEDYCUS - майстор
:-D Веднага правя асоциация с роги, ама на кой са- не знам, че са и четна бройка.
За осветително тяло нещо като лампион няма ли да стане добре. Я виж тук-- http://praktiker-online.bg/category/214 ... tml?page=4
:partyman:
EDI - майстор
Не са мои рогцата :-D :lol: Ще поогледам нещо да пригодя, или ще направя два фенера от дърво.Ето какво свърших навилата.Усвоих една тераска с ИТОНГ.Първите три реда са лепени с лепило, следващите 7 с пяна СХ10.Шпакловах вън и вътре с мрежа.поръчах си едно джамче и си го монтирах.Остава да направя дюшемето на пода и складчето е готово.Монтирана е касата на чамовата врата с двете крила, ама не се вижда от вестниците /сложих ги да пазя при шпакловката/.

Прикачен файл

DSC03964етажче1.jpg

Прикачен файл

DSC03802етажче2.jpg

Прикачен файл

DSC03967етажче3.jpg
DSC03967етажче3.jpg (100.99 KиБ) Видяна 2197 пъти
EDI - майстор
Напреднах с фенерите.Направих са проба два вида - с кръгло сечение и с квадратно сечение.По.ми хареса кръглия фенер и на вилата ще монтрам два кръгли.Квадратния ще го ползвам някъде другадеИзрязах 5 диска от чам със зегето, като изрязах и вътрешните отвори с него.После на фрезата направих профилчетата и залепих парчетата.Фасунката е керамична, Е27. Пръчиците за фенера са от бамукови шишове от магазин на 1 лев, Ф5 мм.Веригите, които държат фенера и гривните за свързването съм ги огънал от медна тел от кабел 4 кв. мм.Ето и окончателния вид на фенера.

Прикачен файл

DSC03991 резултат.jpg

Прикачен файл

DSC03990щитове.jpg

Прикачен файл

DSC03989 сглобени фенери.jpg
EDI - майстор
:partyman: Днес направих и другия фенер и го сглобих.Сега остава да оправя стаята и да ги закача.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Малко и от мен, EDI" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: