• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
martobas - специалист
Вратата на хола падна след не лека битка...
Изображение
martobas - специалист
Изкъртих 13 сантиметровият зъб от носещата стена, по този начин остава 75 сантиметров отвор, след като сложа кухнята. Преди да ме критикувате за това, аз съм се посъветвал с хора, които разбират от панелни жилища. Скосът горе го оставих умишлено, за бъдеща арка. Днес ще оформя отвора, че има още, какво да се желае :-D
Изображение
Днес е голямото местене на вратата към терасата.
martobas - специалист
Врата е изместена, но не остана време да монтирам дограмата. Утре, живот и здраве, ще я монтирам. Искам зида да изсъхне.
Изображение
klomo - специалист
Не човешки шум!
martobas - специалист
Да, вярно, нечовешки е! Но, понеже съм човек сложих бележка на входа, с която се извинявам за неудобство, а и от 14 до 16 часа спрях. Голямото къртене свърши, има само козметични подкъртвания.
martobas - специалист
Първата дограма е вече факт.
5 камерно KBE с водобранно крило и троен стъклопакет 32 мм. (бяло+бяло+4 сезона)
Изображение

Изображение
bagera1 - специалист
Всичко сам ли правиш? 4сезона е хубава работа
martobas - специалист
Е, не, имам си помощник :-D .
Каквото мога ще направя сам, другото майстори....
mrdds - специалист
Един съвет от препатил- облепи си цялата дограма с хартиено тиксо там където няма фабрично фолио,а стъклата с найлон или вестници,защото ще ти се стъжни живота от търкане накрая.Завий пантите и дръжките също.
martobas - специалист
Вратата на хола е сложена. Остава тройния прозорец, който ще сложа, когато се оправи времето, защото ще му слагам хидролента на Wurth, а за нея трябва да е сухо времето.
Изображение
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Преустройство на гарсониера..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: