Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
solo5 - майстор
emil_v r написа:
В нашият край немаме такива проблеми , понеже почти не контактуваме с жените с ръце .
Само в началото за центроване и толкоз :evil: :wink:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
:lol:
vidrata - специален-специалист
Ооооопппааааааааааа ето я шпаклована на цяло и мазилката(на юга)

Прикачен файл

4.JPG
4.JPG (80.24 KиБ) Видяна 4463 пъти

Прикачен файл

3.JPG
3.JPG (87.8 KиБ) Видяна 4463 пъти

Прикачен файл

2.JPG
2.JPG (72.04 KиБ) Видяна 4463 пъти

Прикачен файл

1.JPG
1.JPG (70.92 KиБ) Видяна 4463 пъти

Прикачен файл

0.JPG
0.JPG (95.64 KиБ) Видяна 4463 пъти
Master_Kenobi - V.I.P.
Мале, Видра, ашколсун!!! :) Бравос! Комплименти! Молодец! :roll:
Много си фешън, ама не разбрах от снимките, кой точно си ти?! :? Пичът с капата или другият с ЕПС-то в уста. :-D :-D :-D Шегичка, не се връзвай! :))))))))

--------------------
Ама, като гледам, щом си долетял до София-та, може преди Коледа да си поговорим делово... Ако си навит, де... На някоя маса... С чаши... :cool:
vidrata - специален-специалист
Вярно е че малко полетях, не е много ама на газ толкова .Ще го прая нещо тоя пасат (2.0 ,115,автомат) ама като остане време .Аааа аз съм с ЕПС -а в устата :lol: .По скоро летях към Варна на връщане, от дневния километраж става я сно че това е на магистралата до Провадия на аварийната писта :-D .Ама ща го махам тоя пасат не върви.

Прикачен файл

195 na gas.JPG
195 na gas.JPG (34.64 KиБ) Видяна 4440 пъти
subzero - специалист
гледам и с бензина си добре :-D :-D :-D
vidrata - специален-специалист
Абе аз като се замисля не съм имал кола в чиито резервоар да е имало бенз.Мразя го ,карам само на газ :-D .
subzero - специалист
:-D ок сега да те питам нещо по темата. защо няма снимки на работата ти след като захвана профилите ? като започна да слагаш мрежата върху сместа с маламашка ли го оправи после за да стане :) по ъглите на прозорците, вратите и на стенените слагал ли си някакви по специални ПВЦ профили ?
vidrata - специален-специалист
Субзеро успяхме да направим малко снимки защото нямаше време.Какви профили?? Лепя ЕПС-а наковавам го с дюбели ,после нанасям лепило поставям мрежата върху него поприглаждам и веднага шпакловам отгоре.Като изсъхне пак шпакловам с лепилото.Накрая шпакловам с циментова шпакловка(бяла).Накрая мазилката(цветна ест).На ъглите и прозорците алуминиев ъгъл с мрежа.Това е .
vidrata - специален-специалист
Ето готово на 95 % остава да се направи около прозорците с по-светъл цвят и :-D .

Прикачен файл

01.JPG
01.JPG (80.84 KиБ) Видяна 4278 пъти

Прикачен файл

02.JPG
02.JPG (76.64 KиБ) Видяна 4278 пъти

Прикачен файл

03.JPG
03.JPG (80.95 KиБ) Видяна 4278 пъти

Прикачен файл

04.JPG
04.JPG (84.74 KиБ) Видяна 4278 пъти
subzero - специалист
добре де ти защо толкова пъти го шпакловаш, едни път докато захващаш мрежата, после още един път с лепилото и след това пак с циментова шпакловка :? виж в сайта на misiamoiatdom.com има клипче за полагане на външна изолация там слагат леполо-шпакловачна смес хващат мрежата за него и заглаждат (шпакловат) и след като изсъхне е готово за цветната мазилка !

Тема "Първата ми ТИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: