Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
go6o87 - напреднал
значи след първия ми ремонт на един стар апартамент, почти си направих и един нов. всичко беше на шпакловка и замазка, но разпределението беше гадно - голям балкон, една голяма стая, една малка, баня с тоалетна и огромен коридор (около 15 квадрата!). та мен не ме устройваше и съборих почти всички преградни стени (без да бутам банята само) и ги направих на ново както ми харесва... т.е. стана - стая като хол 16,5 квадрата, малка стая с балкон 12 кв, кухничка с част от антрето като трапезария (ама май съм забравил да я снимам), антре и баня с тоялетна - сега всичко е както ми харесва!
всичко абсолютно сам направих с помощ от баща ми (малко трудова и много финансова :-D )
много неща не са довършени - не е закачена кухнята (днеска я закачах ама пробих кабела за контакта на печката, което е лошо :lol: , после ще мисля какво да правя :? , вратите вече са монтирани - стъклени за да виза светлина в нещото като кухничка, но нямам снимка, дребни работи също, и естествено не съм сложил още лампичките и осветлението на окачения таван в стаята и на бар-плота, който също вече е готов :) ) просто снимките са от около месец, ето ги:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
не съм измил добре фугаколор-а... хаха
Изображение

други снимки засега нямам, когато направя осветлението на тавана ще сложа :lol:

и като заключение, въпреки че всичко си направих сам без майстори, пак излезна доста скъпо :? а не съм правил нищо, съвсем скромно жилище - просто цените на всичко са убийствени за българския стандарт...
поздрави на всички и супех с ремонтите! на мен вече ми писна и ще събирам сили за лятото- тогава съм замислил голямо нещо за вилата :lol:
anmoll - специалист
Честито със здраве да го ползувате :)
bombeto - напреднал
Пич справил си се чудесно евала :wink:
crez - майстор
Браво,изпълнил си едно от условията на твоя живот на тази земя. Построил си си дом. Ако имаш деца и посадиш едно дърво, то считай мисията си за изпълнена. Господ слага един голям плюс в твоя картон.
KIBRIT - специалист
crez написа:
Браво,изпълнил си едно от условията на твоя живот на тази земя. Построил си си дом. Ако имаш деца и посадиш едно дърво, то считай мисията си за изпълнена. Господ слага един голям плюс в твоя картон.
Хареса ми това !
Честито, go6o87 !
go6o87 - напреднал
слагам снимка на вратите, ама вече и всичко съм оправил-кухни-мухни, барплотове-марплотове, лампи-мампи :lol:, но бързам че изтървах купона!
весело изкарване на всички довечера, и само успехи през новата 2008 година, каквото си пожелаете да ви се сбъдне !!!!!!!!! :)

Изображение
desss - специалист
леле гошо имаш същата секция като моята, където ти е телевизора :lol: а съм хвърлила око на същите столове, само че се двоумя между червени и резедави :lol: я кажи, удобни ли са :)
Jam - напреднал
Гошката май още е на купона :lol:

Тема "айде и аз... въпреки че съм на 80% готов" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: