Ако сте ремонтирали нещо в дома си. Качете тук вашите снимки. Преди - След
papogai - специалист
Как се монтират сандвич панели при сглобяеми къщи и бунгала?
Galy - специалист
Метална конструкция, панели, замонарезни болтове и...аз лично монтирах с винтоверт Хитачи :))
Leon - специалист
Важно е да са Замонарезни (болтовете) при Зглобяването!

:shock:
Galy - специалист
...Мисля, че и с правописна грешка бях по-полезен за човека, отколкото теб! Естествено, че е важно да са самонарезни винтовете. В противен случай ще натискаш и въртиш до прегряване на витлото (особено ако ламарината е качествена)
Leon - специалист
Galy написа:
... бях по-полезен за човека, .........

Това не е сигурно!

п.п. Човека пита за сандвич панели при сглобяеми къщи и бунгала.

:?
papogai - специалист
Благодаря за вниманието Интересуваме как се разкрояват и самите сглобки .Имали кантове и монтажа им
papogai - специалист
Свършиха ли професионалистите във тоя форум?Mоля за профисионални коментари за монтажа на сандвич панели.
masteradmin - майстор
Това е сайт за аматьори обичащи да майсторят. Какво очакваш ?
kamataa - помощник
papogai написа:
Свършиха ли професионалистите във тоя форум?.
:?

По-лесно и бързо строителство няма. Има много неща, с които човек трябва да е наясно, преди да започне.

Но, така поставена, задачата има много решения.

За да сме полезни, трябва повече първоначална информация.
Аз ще дам подробно описание вместо колегата. Искам да си преустроя гаража в малък склад и за целта искам да използвам сандвич панели. В четирите ъгъла на гаража има набирити метални пилони с диаметър 100мм. Като между тях са заварени кръстосано метални тръби. Мисля да обшия гаража в въпросните панели, но не зная как се захващат - чрез заварка или с винтове. Пода е от спечена пръст, така че там мился за направя някакъв фундамент от около 6-7см, а по края да е около 15см, за да предпазва евентуално от наводнение. Въпросното гаражче е с дължина около 5м и ширина около 3м. Моля, ако има разбирачи да ми ударят едно рамо с идеи и ориентировъчно колко средства ще са ми нужни. Благодаря предварително.

Тема "Как се монтират сандвич панели при сглобяеми къщи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: