• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 9:22 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 9:11 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 9:02 pmПатъра написа:


Е, не се отчайвай де, все ще те оправим някак... :?
Хубаво е да се оправиш ти здравословно, че тогава да мислиш за другите... Отдавна не бях срещал човек, който така да иска, да се излага...
Пред кого се излагам, уа, Запряне? И кой съм аз, та да се излагам, Патъра, Катъра или Мангъра? Селския ти манталитет крещи от далеч. "Излага са тоя, не му е чиста работата, сигурно и зъбите не си мие, явно е луд...". Не не съм луд, просто тия дни нямам какво толкова да правя, та влязох във форума да спамя безобидно, ти ми се газира, взе да обиждаш първи, след което аз реших да ти наклепам темата. Това е, понеже нямаш капацитета да разбереш ситуацията, аз ти я развих, сдъвках и изплюх като тема в час по литература. Колония от мухъл един път появи ли се няма махане ако ще и със сярна киселина да поливаш стената. Можеш само да клепаш отгоре с разни химикали, вар или белина и да се молиш да не се гъгнеш преди гъбите. А между другото от черен мухъл се хваща рак. Ай със здраве.
Ало, неадекватния... аз не съм ти се "газирал", щото си ми толкова ниска топка, че няма накъде... Просто се включваш в темата и плещиш някакви страхотни глупотевини. Къв х0й го дириш изобщо в темата, един Господ знае. Ай, не ме занимавай, баси жалкото човекоподобно. Чак ми влиза в някакви обяснителни режими, все едно ще му чета докрай коментарите.
Патъра - специалист
Боклук, аз гледах все пак накрая да съм човек с тоя тарлък, а той... Еби си шутката майчина, безполов глист. Ако някога припариш до Габрово ще те надуша по миризмата и те давам на прасетата на баща ми. А от мухъла освен, че се мре и се развива много бързо стерилитет. Да ти се изсера на рода да ти се изсера! :finga:
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 9:52 pmПатъра написа:
Боклук, аз гледах все пак накрая да съм човек с тоя тарлък, а той... Еби си шутката майчина, безполов глист. Ако някога припариш до Габрово ще те надуша по миризмата и те давам на прасетата на баща ми. А от мухъла освен, че се мре и се развива много бързо стерилитет. Да ти се изсера на рода да ти се изсера! :finga:
АХАХАХАХАХАХАХА... Как обичам, да ме заплашват по форумите... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 9:55 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 9:52 pmПатъра написа:
Боклук, аз гледах все пак накрая да съм човек с тоя тарлък, а той... Еби си шутката майчина, безполов глист. Ако някога припариш до Габрово ще те надуша по миризмата и те давам на прасетата на баща ми. А от мухъла освен, че се мре и се развива много бързо стерилитет. Да ти се изсера на рода да ти се изсера! :finga:
АХАХАХАХАХАХАХА... Как обичам, да ме заплашват по форумите... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Смешно е че те псувам на майка и ти сера на родата ли? Ами смей се, нали си глист. Какво друго да направиш.
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 9:58 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 9:55 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 9:52 pmПатъра написа:
Боклук, аз гледах все пак накрая да съм човек с тоя тарлък, а той... Еби си шутката майчина, безполов глист. Ако някога припариш до Габрово ще те надуша по миризмата и те давам на прасетата на баща ми. А от мухъла освен, че се мре и се развива много бързо стерилитет. Да ти се изсера на рода да ти се изсера! :finga:
АХАХАХАХАХАХАХА... Как обичам, да ме заплашват по форумите... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Смешно е че те псувам на майка и ти сера на родата ли? Ами смей се, нали си глист. Какво друго да направиш.
Не, смея се на болестното ти състояние... Явно още не си разбрал.
Ако искаш, да ти дам адреса си във Варна, че много искам да ти гледам сеира... Сигурен съм, че и "на живо" си също толкова силен... :lol: :lol: :lol: :lol:
Andri01 - майстор
Ега ти "умния " форум дето са завъртя!! Виртекс, намеси се най-после!! Иначе оня от галюна ще почне пак да се...е и съвсем ще " уйде коня у Аджемлера"!! :sad:
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 10:01 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 9:58 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 9:55 pmFrankLeeMorris написа:

АХАХАХАХАХАХАХА... Как обичам, да ме заплашват по форумите... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Смешно е че те псувам на майка и ти сера на родата ли? Ами смей се, нали си глист. Какво друго да направиш.
Не, смея се на болестното ти състояние... Явно още не си разбрал.
Ако искаш, да ти дам адреса си във Варна, че много искам да ти гледам сеира... Сигурен съм, че и "на живо" си също толкова силен... :lol: :lol: :lol: :lol:
Внимавай какво си пожелаваш. Тръгнал си по пътя на оригиналния Франк Морис ама не си играч като него и ще свършиш зле. А сега върви да водиш неравна битка с мухъла, че ми писна от мизерната ти персона. :axe:
FrankLeeMorris - специалист
вт фев 06, 2024 10:12 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 10:01 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 9:58 pmПатъра написа:


Смешно е че те псувам на майка и ти сера на родата ли? Ами смей се, нали си глист. Какво друго да направиш.
Не, смея се на болестното ти състояние... Явно още не си разбрал.
Ако искаш, да ти дам адреса си във Варна, че много искам да ти гледам сеира... Сигурен съм, че и "на живо" си също толкова силен... :lol: :lol: :lol: :lol:
Внимавай какво си пожелаваш. Тръгнал си по пътя на оригиналния Франк Морис ама не си играч като него и ще свършиш зле. А сега върви да водиш неравна битка с мухъла, че ми писна от мизерната ти персона. :axe:
Мхм... Явно няма да имам това удоволствие, нещо дадохме назад... :-D :-D :-D :-D
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 10:08 pmAndri01 написа:
Ега ти "умния " форум дето са завъртя!! Виртекс, намеси се най-после!! Иначе оня от галюна ще почне пак да се...е и съвсем ще " уйде коня у Аджемлера"!! :sad:
Спокойно, отегчих се и аз и си тръгвам. Тоя е смазващо тъп. Аз поне се преструвам, а той си е истински. И какъв е тоя галюн, ти да не си някой кормчия или пират!? Галюни вече няма, нужници обаче се намират.
Патъра - специалист
вт фев 06, 2024 10:14 pmFrankLeeMorris написа:
вт фев 06, 2024 10:12 pmПатъра написа:
вт фев 06, 2024 10:01 pmFrankLeeMorris написа:

Не, смея се на болестното ти състояние... Явно още не си разбрал.
Ако искаш, да ти дам адреса си във Варна, че много искам да ти гледам сеира... Сигурен съм, че и "на живо" си също толкова силен... :lol: :lol: :lol: :lol:
Внимавай какво си пожелаваш. Тръгнал си по пътя на оригиналния Франк Морис ама не си играч като него и ще свършиш зле. А сега върви да водиш неравна битка с мухъла, че ми писна от мизерната ти персона. :axe:
Мхм... Явно няма да имам това удоволствие, нещо дадохме назад... :-D :-D :-D :-D
Добре де, хубаво, дай си адреса, телефона, давай каквото имаш. Може само и ЕГН или телефонен номер. Познати имам бол.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Влага в апартамента!?!?!?!?!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: