• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
gogo7777 - майстор
Аз го кльопам(х) ама вече почти не ям тестени вкусотии.
:drinkers:
iliya_i - майстор
Флейки = месо.

Тая умнотия с флайки от лимец накой веган в момент на трайно умопомрачение ще да я измислил.
Чираче - майстор
чет дек 23, 2021 7:52 pmiliya_i написа:
Флейки = месо.

Тая умнотия с флайки от лимец накой веган в момент на трайно умопомрачение ще да я измислил.
Вероятно грешката в наименованието е моя. Не съм веган, няма и да стана. Но вече се съобразявам какво ям. Въпреки, че за мен е твърде късно за това.

Надявам се, че тук има доста умни и интелигентни млади хора, които имат възможността да се замислят за собствения си живот. А старите "пръчки", които се имат за капацитети по "всичкология", рано или късно ще си отидат от тоя свят. Света ще продължи да се развива и без нас. Не знам на кого са нужни жлъчните подмятания на Хидразин? И на хората като него. Живота е толкова кратък, и не си заслужава да го пилеем в дребнавости.
MamaMy - майстор
чет дек 23, 2021 8:45 pmЧираче написа:
... Живота е толкова кратък, и не си заслужава да го пилеем в дребнавости.
Така е. Всеки има право да яде всякакви боклуци, но няма право да налага вкусът си на околните и да вдига скандали ако храната не отговаря на изтънчените му рецептори. Забелязал съм, че веганите са най-склонни да драматизират. Може би търсят внимание което означава, че са вегани според модата. Горе долу като джендърството.
stefanjor - специалист
чет дек 23, 2021 10:44 pmMamaMy написа:
чет дек 23, 2021 8:45 pmЧираче написа:
... Живота е толкова кратък, и не си заслужава да го пилеем в дребнавости.
Забелязал съм, че веганите са най-склонни да драматизират. Може би търсят внимание което означава, че са вегани според модата. Горе долу като джендърството.
Според мен причината е, че едните са вечно гладни, а другите вечно недо@@@ни... :cool:
kr1100 - майстор
Оставете го човека на мира /Чирака / да си предлага продукцията . Като има хора да купуват продукти от лимец нека да купуват.

офф в града има разни феисбук общности дето предлагат от пиле мляко и то най ЕКО. Имат срещи на определени места и има голяма навалица от мераклии за Еко продукти :?
Чираче - майстор
вт дек 21, 2021 10:29 amЧираче написа:


Вече предлагаме тия услуги - почистване на зърното от примеси, лющене, мелене на брашно и направа на мюсли.

Тодор от Ямбол вече е покойник.

за контакти:

0896/13 22 14 Елена
0889/ 39 04 49 Иван
Все повече клиенти/ от цяла България / на прехваления Наско Янакиев от Първенец вече идват при нас. Хората не искат да бъдат лъгани. Наско Янакиев прави "отбив" от чистата продукция, и търгува с брашно и мюсли, без да е производител.

Тодор от Ямбол/лека му пръст/ също беше мошеник. Не обработваше зърното пред клиента, а искаше да се остави в склада му. След време даваше стара реколта, заразена с гъгрици.

При нас зърното се обработва директно пред клиента. Държим на принципа Клиента да е доволен.

Освен вече обявените дейност, вече предлагаме и направа на пелети /при желание на клиента / от отпадъчните продукти - люспи, семена от плевели, надсевки, подсевки. Т.е. затваряме производствения цикъл на 99,9% от бункерното тегло.

За момента специализираме само с обработката на зърно от Лимец. В бъдеще планираме да почистваме и други култури - пшеница, ечемик, царевица, слънчоглед, и други семена.

Който има нужда от тия услуги, да се обади на посочените номера за заявка.

Коректността е гарантирана!
hidrazin - майстор
Тоя нахалник май няма да спре с рекламата на боклука си?
С нахалство към прогрес! Пфу. Отврат!
:partyman:
Чираче - майстор
ср дек 29, 2021 8:01 pmhidrazin написа:
Тоя нахалник май няма да спре с рекламата на боклука си?
С нахалство към прогрес! Пфу. Отврат!
:partyman:
Ами предложи и ти нещо, някакъв продукт или услуга.
gogo7777 - майстор
ср дек 29, 2021 8:01 pmhidrazin написа:
Тоя нахалник май няма да спре с рекламата на боклука си?
С нахалство към прогрес! Пфу. Отврат!
:partyman:
Смазал е конкуренцията :-D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Машина за лющене на Лимец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: