Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
hidrazin - майстор
Тани написа:
Търговията не е проблем а МЯРКАТА!
О.К. Тогава да знам че мога да продавам с мярка. Сега е добре някъде тук да сложиш по-точни правила и да знам колко е мярката.
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 18&t=38258
Значи да разбирам че не мога да отварям тема "продавам", но когато някой се нуждае от нещо или пита из темите спокойно мога да му предложа да си купи от мен? Колко пъти дневно, седмично, месечно....?
Просто искам да знам до колко мога да се "развихря" например в темите Електротехника, Електроника и Схеми, Компютри и периферия, Направи сам, Ел. инструменти, Ремонтирай сам, Водоснабдяване и канализация, Всичко за вилата, Градинарство, Вентилация, климатици и термопомпи, Всичко за автомобила и От всичко по малко? Останалите теми които са предимно от строителен характер не са ми интересни.
Вече се познаваме донякъде с теб и знаеш че мога да бъда доста "ползотворен" в този в този аспект. Имам доста "складова" наличност както и възможност за наистина добри търговски отстъпки от директни вносители.
Сега само ще изчакам новите правила и ще се въздържа от предложения за едно денонощие.
Лека вечер/утрин!
:partyman:
Тани - модератор
Ами човек ако сам не си сложи мярката, никой полицай, политик, модератор, доктор, диетолог, треньор, съпруг, родител и т.н. не може да му я наложи. Можеш да отвориш и да прочетеш всички мнения на изброените потребители от предишния ми пост и сам да си направиш статистиката. Също така, може да отвориш темата за видеостената - там почти на всяка страница някой предлага някаква дефицитна част за продаване и на никой не е направена забележка! Ако можеш да предложиш нещо уникално, което НЯКОЙ ВЕЧЕ ТЪРСИ и не може да се намери по магазините, или е на половин или по-ниска цена, или подарък - можеш да се развихриш навсякъде! Ей , и ако имаш панели на 25 цента за ват първо на мен да се обадиш :wink:

ПП А, ако имаш за продаване нещо на нормална цена, винаги може да го предложиш на търсещия на лични. Предполагам, че повечето потребители биха си купили нещо от познат, пък макар и виртуален, отколкото от някой непознат :partyman: Особено пък , от човек като тебе, който винаги се старае да помага на останалите и то безкористно,за което ти БЛАГОДАРЯ !
hidrazin - майстор
:-D О.К.
Пък за панелите - обещавам! Ако изпаднат на 0,25$ за ват ти си първия. :)
:partyman:
gottogetit - специалист
здр колеги, намерих един български апарат за точкова заварка или както каза човека пункшвайц. машината има регулатор и има цензура за включване и изключване при заварка. или може би машината автоматично изключва като се натисне педала или се изключва като отпусна педала.не съм сигурен как точно работи и самия човек и той не знаеше. бил е взел от някакво предприятие преди години и му стои в избата.
гледах че апарата нямаше медни електроди но по това което виждах , двата електрода бяха един срещу друг. и горния май е подвижен. на мен за батериите ми трябва да са един до друг. дали ако сложа дебели кабели и накрая сложа медни електроди ще мога да използвам машината за заварка на тънки пластинки към батерии. нямам идея как точно работи. някои ако е по запознат да каже. беше хубаво да е снимам да се види. апарата е с размери горе долу 25 на 25 на 40 см.

Тема "Капацитивeн уред за точкова заварка за акумулаторни клетки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: