Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
25th Hour - специалист
Мисля, че уцелвам раздела, но все пак ако не съм моля преместете ми темата.

Малко предистория- Имам едно място в Свидня към 600 кв.м в регулация с всичко нужно за строене. Така или иначе нито ще строя там, нито ходя толкова често, но на фона на повсеместната мизерия по някои места предпочитам или да отида по балканите по хотелите за 2-3 дни или на това място.

Основната причина, е че има река до мен и мога да си ходя за риба и въздуха е идеален.

Преди години бях глупак, че не взех един голям военен фургон, но сега отново се замислям да купя един приличен и да го сложа там за да мога да преспивам за ден или два и да ми се изпразни главата от глупости.

Не мисля да наливам пари в проекти за вили на по 2-3 етажа... събирам информация за видовете фургони и кой е по-добър за база за оправяне.

Ясно ми е, че ще имам работа както по фургона, така и по плочата под него, колкото и малка да е тя, ток и санитарен възел дали вътре дали вън.
Наясно съм с транспортирането и проблемите свързани с местенето.
Основно ме интересуват фургоните и всякаква информация за тях ако имате такава...

Тенк ю фор информейшън. :-D
stiv1961 - майстор
Преди 10-тина дни завършихме два фургона за морето.Две стаи със санитарен възел-фургона е с размери 7 на 3 метра.Снимки мога да пусна довечера,а подробности-на лични :)
ebahti - майстор
Що на лични бе??? Сподели и с другарчетата.... :?
stiv1961 - майстор
Става комерсиално :-D
Тани - модератор
Е, и двамата сте стари познайници и е ясно , че Стив не се е регистрирал тук да продава фургони така , че може да пусне някоя снимка и приблизителни цени! Така или иначе се предполага , че някой ще пусне линкове и към конкурентите му!
STO-YAN - специалист
Здравейте.
25th Hour, добра е идеята. Ако твърдо си решил да е фургон-добре, да изчакаме адаша да покаже сътвореното от тях!
Аз си мисля за нулев цикъл от бетон, стени и покрив от термопанели, а за глезотия от вътрешната страна е възможно
да се изгради и предстенна обшивка от гипсокартон и вата. Прозорци и врати, лесно се монтират на панела.
OwnerBG - специалист
stiv1961 написа:
Става комерсиално :-D
Пускай снимки и цени.И аз съм мераклия.Какво му е лошото на комерсиалното.Поне ще знаем какво и от кой купуваме. А от това по ценно няма.
25th Hour - специалист
Гипсокартона и ватата са хубаво нещо, но не мисля, че за няколко ходения през годината в рамките на 3 сезона е оправдана инвестиция. В крайна сметка фургон за 10 000 лева не мисля да правя.

Самият фургон определя и опциите... варианти има много и аз строих къщи и цигании та изкарах едно висше... имам и не малко материали, но не бързам- искам да си избистря какво мога и какво искам от тоя курник и да го направя в обозримо време... няма да правя 1 година един фургон я....


Иначе гледам фургони от пари за кръчма до на цени като за малка вила....по ме интересува какво да търся а цена ще си намеря... :wink:
stiv1961 - майстор
Извинявам се,но снощи не можех да уцеля клавиатурата :partyman:
25th Hour написа:
В крайна сметка фургон за 10 000 лева не мисля да правя.:
Ми той долу-горе толкова излиза :) Няма смисъл тогава да пускам снимки.....Но все пак.Плюса е,че не му искат разрешително за строеж.
Последна промяна от stiv1961 на чет авг 18, 2011 9:06 am, променено общо 1 път.

Тема "Фургон 5*" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: