• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
митака05
ИСКАМ ДА СИ ПРИСТРОЯ ЕДНА СТАЯ НА ЛАЗЕТО МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ИЛИ ДА МИ ДАДЕ ВЪЭМОЖНИ КОНСТРУКЦИИ КАК ДА СЕ НАПРАВИ С КАКВИ МАТЕРИАЛИ ЩЕ Е НАЙ УДАЧНО АЗ СИ МЕСЛЕХ ЗА ГИПСОКАРТОН
commandore - напреднал
Дай повече информация,как да пристрояваш,нова стая на двора ли ще правиш,или ще преграждаш
митака05
да има вече малка постройка и искам да добавя още една стая и си мисля да го направя с гипсокартон но не ми е ясно с конструкцията на основите за поставянето на картона има много теми но за носещата конструкция не ми е много ясно благодаря за вапроса
commandore - напреднал
Мисля,че трябва да си излееш основа за стените/ивични основи/,и тази стая според мен трябва да е с тухлена зидария/външни стени 25 см/това е мое мнение,ако се спреш на този вариант,мога да ти да ти дам още инфо,но ако си решил да я правиш с гипскартон...аз поне немога да си я представя
masteradmin - майстор
Аз бих я направил с газобетон :)
mitaka05
благодаря ви за съветите но така или иначе нали трябва да има основи и носещи греди а стената от какво ще бъде е въпрос на мнение или бъркам нещо :?
Гост
така или иначе пак трябва да облецовам с изолация отвън и картон отвътре
commandore - напреднал
Според мен външна стена неможеш да я оставиш на гипскартон/отвън/,може и да греша,но не съм виждал досега
mitakа05
виждал съм да правят помещения така и бившата галатея до истрезвителното в момента е направена така като има замаска не виждам защо да е проблем но както и да не знам дали ме разбрахте но моля да ми дадете някаква схема или чартеж за основи как да се захванат гредите и за покрива как да стане благодарности предварително
:)
хайде бре хора никой ли не може да ми каже как сехващат примерно дървени греди една за друга-дайте някаква схема моля
  • 1
  • 2

Тема "помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: