Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Илиян Илиев™ - майстор
Все си мисля, че няма как да се рендосат предварително. :? Циклене след реденето си трябва.
Тани - модератор
naskoukov , какво реши последно?
ot_gorata - помощник
Такъв под съм виждал на хижа Момчил юнак в Родопите.само че кръгчетата дървесина бяха нарязани леко под ъгъл.питах с какво е фугирано и ми казаха че е с епоксидна смола.ако някой реши да прави подобно нещо, мисля че е добре да се разходи до там да го види наживо как стои.ефектно е ,и сигурно е на повече от 20 години.времето все още е хубаво а и района е страхотен.
parketmilanov - специалист
Привте ,преди 8 години че може и повече да са станали правихме подобен под от кръгове от акация нарязана на филийки от по 3 см ,тогава нямаше епоксидни смоли /а и да е имало не сме знаели за нея/и го направихме с обикновенна фугираща смола за паркет като сме се старали да не остава много място за смолата/тоест редяхме максимално нагъсто акациевите кръгове.стана доста интересно след като го изциклихме /което трая цяла вечност/но накрая собственика не пожела прозрачен лак а някакъв тъмен почти черен баиц и се изгуби ефекта на хубавите кръгчета.иначе магазина е на ул.шипка до изложбата нейде беше .
иначе казано трудоемко и решение които изисква не-малко инвестиция освен ако не бърза и не си го прави сам.от разрязването до лакирането
бих си направил механата по този начин или някоя планинска къщичка:)
parketmilanov - специалист
Илиян Илиев™ написа:
Все си мисля, че няма как да се рендосат предварително. :? Циклене след реденето си трябва.
Апсолутно си прав!!!:)
даже калибриране е по добре

Тема "Под от дъбови кръгове." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: