Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
keyyl - помощник
Нистина се спряхме на цикленето, поради простата причина, че когато този наш познат, който се занимава с паркети дойде и с шкурка леко драсна на най-потъмнялата част от долу се показа много светло дърво. За сега малко сме спряли рамонтите в кухнята, че се появиха и непридвидени разходи и поправки. Очаквайте продължение и снимки. :razz:
silllveto - Майсторица
Какво ли става с тези нахъсани сладури :?
pif4o - специалист
Сигурно се стягат за сватба :) ремонтите после :wink:
Ivcheto - напреднал
Ауу много ми харесват .. Много оригинална идея .. браво на авторката!!!
:roll:

п.с. Имате много сладко кученцее .. :lol:
keyyl - помощник
Ехоо...здравейте! Бая време мина от последният ми пост....Толкова много неща се случиха. Не не сме стягали сватба....наложи ни се да напуснем това жилище....сега си имаме наистина наше, уж и това беше наше ама...понякога се налага да отстъпваш на по-нуждаещи се от теб. А сладкото кученце миличкото получи инсулт...вече за щастие е добре, само дето е на отглеждане при на приятеля ми майка му...Ние се преместихме в истински наш си апартамент и двамата сме на нови, вече стари работи...ремонтирахме си спалнята като за начало сега сме обмисляме хола и кухнята, които вече са една стая. Направихме си сами спалнята от плоскости и имаме огромен гардероб, пак сами си го направихме, но като имам време ще кача снимки....Благодаря на всички, които са писали...
rockwall - майстор
ей, тва габровците всичко сами си правят :shock:

Тема "Един стар диван и стари столове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: