Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
florans - помощник
Здравейте, харесах си тази стълба. Някой може ли да ми каже къде могат да ми я направят. Благодаря!

Прикачен файл

normal_snimka102.jpg
normal_snimka102.jpg (31.96 KиБ) Видяна 17323 пъти

Прикачен файл

normal_snimka101.jpg
normal_snimka101.jpg (46.1 KиБ) Видяна 17323 пъти
Profi Stroi - специалист
Някой от София може но от Бургас не съм убеден
housedoktor - майстор
Правил съм доста стълби,но тази е отвъд възможностите ми.Възхищавам се на подобна изработка...Наскоро видях подобна,но по къса в една стара къща в габровсо.Майсторска работа.Клиента искаше да я маха ,аз отказах да го направя
Profi Stroi - специалист
Emerald написа:
Стълба като стълба. Обикновенная дървена конструкция, но като я гледам тази е супер опасна. :o
Конструкцията не е дърво на 100%
Няма да издържи мраморните стъпала
Може да се направи стъпалата се поръчват на прецизен ряз в цех за мрамор направо.Железара който ще направи основата обаче трябва да е многодобър за да може калъпите да паснат.За целта обаче те трябва да са готожи и да са на място .Определено обаче самата изработка ще отнеме доста време и е връткава история
Тъй като няма съвкупност от 2-3 майстори стълбари, ако фирма се наеме да я прави ще дере кожи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
florans написа:
Здравейте, харесах си тази стълба. Някой може ли да ми каже къде могат да ми я направят. Благодаря!
Кажи какви пари си готов да дадеш.
anmoll - специалист
Тази стълба е произведение на изкуството,но много непрактична. Представи си как ще качиш мебелите на горния етаж :) ,а и друго- ако някой има проблеми с вестибуларния апарат....горе трябва да го свестяваш/ако въобще се качи :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
anmoll написа:
Тази стълба е произведение на изкуството,но много непрактична. Представи си как ще качиш мебелите на горния етаж :) ,а и друго- ако някой има проблеми с вестибуларния апарат....горе трябва да го свестяваш/ако въобще се качи :lol:
Сладурана. Който има такава стълба, не качва мебели на горния етаж. Качват му ги.
тонито - специалист
n_a написа:
anmoll написа:
Тази стълба е произведение на изкуството,но много непрактична. Представи си как ще качиш мебелите на горния етаж :) ,а и друго- ако някой има проблеми с вестибуларния апарат....горе трябва да го свестяваш/ако въобще се качи :lol:
Сладурана. Който има такава стълба, не качва мебели на горния етаж. Качват му ги.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LazarGanev - "Велик майстор"
florans, ти като я снима не обърна ли внимание на материала. Аз също мисля, че не е от дърво, но не мога да си представя как се изработва централната спирала ( по-скоро тороид) - това е цялата тънкост на на тази стълба.

Тема "може ли някой да направи тази стълба?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: