• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
filmatoplo - майстор
:) Аз имам добри новини от Съюза , очната операция е минала , следва възстановяване леко полеко , детето (големия ми син) гледа по добре , след седмица ги чакам обратно да се върнат с майка си ,дай боже :prayer: да се оправят и при вас нещата :) .Имам и малък син Митко 4,5 год , аз го гледам сега .По Коледа се случват чудеса , едно от тях трябва да е вашето.
Kumay - майстор
filmatoplo написа:
:) Аз имам добри новини от Съюза , очната операция е минала , следва възстановяване леко полеко , детето (големия ми син) гледа по добре , след седмица ги чакам обратно да се върнат с майка си ,дай боже :prayer: да се оправят и при вас нещата :) .Имам и малък син Митко 4,5 год , аз го гледам сега .По Коледа се случват чудеса , едно от тях трябва да е вашето.
Дай Боже! Стискаме палци! :2thumbs:
Георги Иванов(алцек) - специалист
filmatoplo написа:
:) Аз имам добри новини от Съюза , очната операция е минала , следва възстановяване леко полеко , детето (големия ми син) гледа по добре , след седмица ги чакам обратно да се върнат с майка си ,дай боже :prayer: да се оправят и при вас нещата :) .Имам и малък син Митко 4,5 год , аз го гледам сега .По Коледа се случват чудеса , едно от тях трябва да е вашето.
Преди малко казах на Митака за успешната операция на твоето дете и очите му се навлажниха,усмихна се леко и ми стисна ръката.Сякаш искаше да каже-Нали ти казах че всичко ще е наред.Пожелавам ви бързо възстановяване и наистина по Коледа да станат чудеса.
Първите десет сеанса на рехабилитатора минаха и продължаваме със втората програма.Не знам какви ръце има това момче (рехабилитатора) но накара Митака да става почти сам от леглото държейки се за проходилката.Обещал ми е че ще го изправи на крака и май ще си спази обещанието.
kuger - майстор
алцек написа:

Преди малко казах на Митака за успешната операция на твоето дете и очите му се навлажниха,усмихна се леко и ми стисна ръката.Сякаш искаше да каже-Нали ти казах че всичко ще е наред.Пожелавам ви бързо възстановяване и наистина по Коледа да станат чудеса.
Първите десет сеанса на рехабилитатора минаха и продължаваме със втората програма.Не знам какви ръце има това момче (рехабилитатора) но накара Митака да става почти сам от леглото държейки се за проходилката.Обещал ми е че ще го изправи на крака и май ще си спази обещанието.
Хей, човек, зарадва ми душата!
Дай Боже до Коледа да тръгне адашчето!!
filmatoplo - майстор
Сега ми се насълзяват очите въпреки че не се поддавам на такива емоции (може би претръпнах ) , това е радостно че нещата потръгват при вас =D> :) .
Kumay - майстор
filmatoplo написа:
Сега ми се насълзяват очите въпреки че не се поддавам на такива емоции (може би претръпнах ) , това е радостно че нещата потръгват при вас =D> :) .
Как няма да потръгнат - толкова положителна енергия се събра! Дръжте се всички! :2thumbs:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Благодарение на Вас момичета и момчета и упоритата работа на рехабилитатора в събота Митака направи първите си крачки.Сърдечно ви благодарим.

http://youtu.be/9TdazTeD1FU
Последна промяна от Георги Иванов(алцек) на пон дек 16, 2013 7:55 pm, променено общо 1 път.
Kumay - майстор
Браво, Митаче! Посоката е една - НАПРЕД!!!
big_death - специалист
По Коледа стават чудеса - нека се помолим на Младенеца да даде сили на Митко да си вазвърне силите и да води нормален живот !
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: