• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
lyubohar - майстор
Някои направихме хода.
Желая на момчето да се оправи.
Найденов - специалист
Kumay, обясни по- подробно за залюханите като мен как става чрез Еконт, моля!
Тани - модератор
Отиваш в офис на Еконт, казваш , че искаш да преведеш пари на някого в офис Русе Волов до поискване, искат ти име и телефонен номер, казваш
Георги Черников Иванов
тел.0877376652


Ако искаш да преведеш 5 лв. Плащаш допълнителна такса от 6 стотинки. за 100 лв таксата е 1,20 .
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте момчета и момичета.Искам да изкажа голямата си благодарност за помощта която ми оказвате,не Вие не помагате на мен,Вие помагате на Митко.Той още не е проговорил и когато му разказвам за вашата инициатива виждам как очите му се насълзяват и по устните му чета благодарността която изказва,искам да благодаря и на колегата който ми изпрати комплекта от MAKITA.Много ,много е тежко да гледаш двадесет и седем годишен двуметров мъж как лежи , да стоиш край него и да не можеш да му помогнеш.Уча се да чета думите му по устните,но не винаги успявам.
В понеделник намерих нов рехабилитатор и днес ще дойде за първа среща с Митко,да се запознае на живо с него и да подготви програма.Много от приятелите на сина са го молели да идва да го раздвижва и накрая се съгласи.От разговора който проведохме в понеделник ми даде малка надежда че ще изправи Митко на крака,но ще стане много продължително във времето.Налага се да търся спонсори и ще намеря,защото средствата ще са доста.
Още веднъж огромно БЛАГОДАРЯ от мое и от името на Митко. :prayer: :prayer: :prayer:
kasmet4e - напреднал
Здравейте, радвам се че има все още добри хора. И аз ще направя каквото мога, но сега ми дойде една идея, ние жените гледаме по-вече телевизия и смятам че доста са гледали предаването - Предай нататък :heart: ще е добре някой от Русе да пише на предаването. Ще направят доста за момчето и бащата. Така ще сме от по голяма полза. Пиша от Русе но може би и от София ще стане, въпроса е да не се разкарва водещата много, освен Русе. Е дано се намери смелчак който, да пише на предаването.
Георги Иванов(алцек) - специалист
Здравейте! Вече са писали на предаването "Предай нататък" но аз отказах.Просто няма да мога да застана пред камерата и да кажа две думи без да се разплача.Просто нервите ми май вече не издържат.Преди катастрофата в свободното си време или когато ми се натрупат проблеми си взимах рибарските въдици и се запилявах по Дунава,не заради рибата а просто край водата се разтоварвах.Сега и това не мога да направя,защото съм 24 часа до него.Събота и неделя когато почива съпругата ми гледам да свърша работата в къщи и двора която не съм могъл през седмицата.За това не одобрявам идеята за предаването,няма да се получи нищо.
magi208 - специалист
Един ден ще се обърнеш назад и от това нещастие ще е останал само спомен . Ако искаш си повтаряй ,че този ден просто ще настъпи.
Ако ти е много тежко накарай лекаря си да ти изпише ТИФАКСИН или ако мразиш лекарства си прави чай с жълт кантарион за да си с абсолютно трезв разсъдък и да се оправяш с цялата болнична и държавна наглост.
Преди 2 години се случи същото с мой братовчед на 24 години . Сега е жив и здрав и вече ходи почти нормално.

Горе главата!
marian1 - майстор
Колега сигурно не съм първия който ще ти дава акъл, извинявам се предварително за това - но когато имам да кажа нещо, не го спестявам - потърси помощ в Турция - имам приятел, който има проблем ( различен от твоя ) отделно на това, съм говорил с много хора ( срещам много хора в работата си и говоря много за всякакви проблеми) Ходи до Турция - на светлинни години са от нас в болничното лечение, и болничната помощ. Още повече, пълно е с изселници и говорят езика ни - потърси информация, виж някой тукашен да ти помага с езика - опитай там! Поне не е далече, има редовни автобусни линии и не е скъпо. Ако има четящ тук, дори може да помогне при желание от твоя страна. Успех!
miloto - напреднал
Дано помогнат повече хора,с еконт става наистина,много бързо и лесно!
МОЛЯ ВИ,НЕКА ПОМОГНЕМ КОЙ С КАКВОТО МОЖЕ!!!!!

Сигурен съм че,момчето ще се оправи!
kretio74 - специалист
Дано се оправи по скоро момчето. +1 за еконт Пишете ме и мен.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

Тема "НЕКА ПОМОГНЕМ ЗА МИТКО!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: