Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Здравейте!

В кухнята почти всички стени са налепени с фаянс. Абсолютно безсмислено. Исках да го махна на места, но ремонта много време вече продължи и хич не ми се занимава с мръсна работа.
Затова реших върху тях да залепя тапет, като временно решение, докато дойде време за тотален ремонт на това помещение.
Въпросът ми е как да изравня фугата с нивото на плочките, за да може тапета да се залепи добре и да няма вдлъбнатини? С гипс ще стане ли? Или колор кит? Или нещо друго?
Идеята е да е нещо, все пак, което да се мие ако след време реша, че не искам тапета, а си искам фаянса :)
Благодаря предварително на всички отзовали се.
anmoll - специалист
Ако не ти се занимава с мръсна работа, защо искаш да мажеш с гипс-евентуално! Изясни си добре какво искаш. Тапет върху фаянс, като блажна боя върху злато! Тъпо.
Profi Stroi - специалист
Има 2 вариянта или махаш фаянса и слагаш тапети
Или остава фаянса без тапети и дългия ремонт е до тук
За какво ще мажеш с гипс само да удълвиш ремонта ли
Иначе на пазара има достатъчно яки лепила за целта но на гланца на фаянса ако не им добавиш Ц 200 май няма да изкарат дълго
Emerald - модератор
Винаги съм се учудвала какви идеи им идват на хората от мързел, но това май заема първо място в класацията. :-D
тонито - специалист
Сложи картон и го боядисайс латекс.Върху него залепи тапети...след време кеф ти тапети ,кеф ти картон,кеф ти плочки :lol: :lol: :lol:
Profi Stroi - специалист
Интересно след време как ще свали тапетите без да скапе картона ама друга тема това
karlson - специалист
ето залепен тапет върху плочки - стана прекрасно

Прикачен файл

Тапетче или ТЪПетче.jpg
Тапетче или ТЪПетче.jpg (19.61 KиБ) Видяна 7053 пъти

Тема "Тапет върху фаянс?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: