Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
todor_velikov - специалист
е много ми стана интересно от вашите писаници-колегата дето писа за дедо му е абсолютно прав-и мойта вила е от преди 50г и почти така е строена и още не е мръднала въпреки големия наклон и свличането.
ПЕШООУ,дека си бе ПЕШО :-D благодаря ти че казваш че ще падне колоната от желязото и ти направи сметка дали желязото ще ми излезе повече от архитекта и конструктора дето излиза около 30 Евро на квадрат или в моя случай 600 евро?
както и да е
модераторе,заключвай темата,че....
pesho - специалист
Нали ти казах-троши си главата..
Gandalf - специалист
Pesho, и аз се мъчих да обяснявам, ама файда никаква.
Докато не се научим да ценим труда на другия и не осъзнаем, че няма как човек да разбира от всичко все ще сме в това положение.
pesho - специалист
Gandalf написа:
Pesho, и аз се мъчих да обяснявам, ама файда никаква.
Докато не се научим да ценим труда на другия и не осъзнаем, че няма как човек да разбира от всичко все ще сме в това положение.
Жалко...Няма да се промени положението в близките 100 години..Все ще сме си най-окъсаните,но най-отворени..
todor_velikov - специалист
Gandalf написа:
няма как човек да разбира от всичко
а трябва :-D човек в днешно време трябва да отбира от всичко по малко,да не ти казвам че това дето ми отговаряш не ми върши никаква работа и обърни внимание-тука от всички отговори най-полезни ги дават жените :lol:
интересно,а?
Emerald - модератор
модераторе,заключвай темата,че....
По молба на автора заключвам. Ако някой има желание да му помогне, на лични. :?

Тема "изчисляване на арматура за наливане на колони и плочи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: