• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
Chon - напреднал
Бих се зарадвал на различни идеи за скриване на тези отвори,оставих изводи за бойлер но за сега няма да го слагаме понеже сме на ТЕЦ и за това искам по някакъв начин да прикрия тези дупки, но и ако се наложи лесно да мога да си включа бойлера.

Прикачен файл

PC070035.JPG
PC070035.JPG (31.53 KиБ) Видяна 11585 пъти
rrusev - напреднал
И аз бях така! Тръбите ги оставих на тапи, а кабела го навих спираловидно! Сега вече сложих бойлер и се скриха от него :)
sasooooooooo - "специалист"
Зад плочките ГК ли е? Това е лесния вариант за кабела, ако не е - наистина на руло и нещо декоративно от горе или бял изолирбанд. При всички положения го изолирай от пред.
Когато затапиш тръбите и тапите не ти излизат пред плочките, то тогава потърси има едни фигурки с магнит. Избери си подходящи и ги залепи с Хелметекс. В къщи съм сложил рибки :-D
Успех.
kons - напреднал
Аз купих от бриколаж, от щанда с пластмасовите тапи/дистанционери/крака за мебели, едни черни пласмасови кръгли елементи. Пръснах ги в бяло и ги лепнах със малко силикон.
freshenero - специалист
Можеш да си направишедна етажерчица,но не знам с какво място разполагаш.
rockwall - майстор
предложение

Прикачен файл

323.jpg
323.jpg (66.75 KиБ) Видяна 11122 пъти
Bechev - специалист
Izviniavam se za latinicata,no na tel. niamam kiriluca.Mnenieto na rockwall za izvodite pobkrepiam i az.A kabela izolirai dobre i slozi mu izksstveno cvete. :-D
един съвети от мен-щом няма да използваш изводите,смени си тапите със железни.че тия пластмасовите не са надеждни! :)
rockwall - майстор
ако бойлерът е на отделен кръг или имаш разклонителни кутии, направо му спри тока
Chon - напреднал
Извинявам се за късния отговор но все пак по добре късно отколкото никога. В крайна сметка се получи следното:кабела не е подключен към таблото,и съм го поставил над рафта.

Прикачен файл

P9040118.JPG
P9040118.JPG (53.38 KиБ) Видяна 8756 пъти
  • 1
  • 2

Тема "как да скрия тези дупки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: