Напишете въпрос свързан със санирането.
valentino76bs - майстор
stivemaster написа:
Колега valentino76bs кво да ти кажа аз също искам да съм пак 20 годишен и ......... ма не мога. В опит да решиш проблема може да си направиш и вътрешна но пак ще имаш термомостове и конденз зад изолацията.
Ще я измислим някак си,нещо около 1 см ще сложа,а пък да става каквото ще.
ganevson - специалист
Ако неопор е наистина с графитни частици би трябвало да провежда електричество и с обикновен мултицет може да се засече на омметър дали е наистина графит или някаква сива боя. Би трябвало и в микровълнова фурна да се подпали на секундата ако е графит.
Някой правил ли е тест за топлопропускливост при еднакви условия с еднаква дебелина на обикновен стиропор и неопор с инфраред камера? Ей на това вярвам аз. Вече производителите се чудят с какво да привлекат клиенти.
Един и същ лагер за москвич става и за Рено но единия е 15лв другия 95лв. разликата е само в парите :)
ralev - специалист
ganevson написа:
Ако неопор е наистина с графитни частици би трябвало да провежда електричество ...
Някой правил ли е тест за топлопропускливост при еднакви условия с еднаква дебелина на обикновен стиропор и неопор с инфраред камера?... :)

:) Всичко което е елекроповодимо е и топлопроводимо!
Аз имах конкретен обект да го експериментирам точно това с Неопора и обикновен ЕПС, но за съжаление не остана време да го направя.

Тема "Стиропор с графит. Неопор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: