Напишете въпрос свързан със санирането.
bacekoko - напреднал
Блокчето в което се нанесох наскоро е ново.
Проблема ми е, че в едната стая ми се просмуква по някакъв начин много лоша миризма, която се появи след нанасянето на съседите ми.
С какво мога да я елиминирам.
Допира ми с тях е само една стена.

Дайте идей моля ви, че държа постоянно отворен прозореца в стаята, а вече температурите не са толкова поносими...
ZMeyGorianin - майстор
Леееко им намекни, че в апартамента им има баня и могат да я ползват безплатно :roll:
qwerty7 - напреднал
Отиди с една чашка и ги питай,дали случайно не претакат зелето,че се носи миризма.Като в рекламата.Ако и тогава не се усетят незнам.Кажи им го директно. :?
messershmit77 - специалист
По ъглите на стаята има ли някакви тръби скрити с гипсокартон,че имах подобен проблем,вонята беше "разкошна".
bacekoko - напреднал
Няма нищо скривано с гипскартон. Стената е тухлена, на замазка и шпакловка и латекс отгоре.

Хората са си 'смрадове' явно...
Сигурно готвят при отворени врати, не проветряват-щото им седят нон стоп прозорците затворени...
Решението трябва да си го мисля сам...с ароматизатор става за момент и слд 5мин смрадта пак взима превес...със свещи пробвах и с какво ли не, ама нцъ :evil:
messershmit77 - специалист
Да нямаш някакви яйца,грижливо скрити в мазилката,я провери дали стените не ухаят.
bacekoko - напреднал
Миризмата започна да 'приижда' след нанасянето на въпросните комшии.
Преди това си ухаеше на 'прясно' ...ех добри времена бяха :lol:
v1p3ra - напреднал
bacekoko написа:
Миризмата започна да 'приижда' след нанасянето на въпросните комшии.
Преди това си ухаеше на 'прясно' ...ех добри времена бяха :lol:
Всякакви смрадове има имам едни комшии на единия хавлията му седи 7 ден от вън, днес "изчезна" сметни на колко време се къпе :D
velsi - Почетен майстор
И на три седмици веднъж да се къпе от това не може да мирише чак в съседите. Тука проблема е някакъв друг.
solo5 - майстор
Да не са някакви клошари и да си складират запаси от боклукчийските кофи? :?
Има много такива случаи...

Тема "Проблем с лоша миризма от съседите" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: