Напишете въпрос свързан със санирането.
беба - специалист
Интересува ме някой ако е правил наскоро външна изолация, колко му идва материала на квадрат. С стиропор 5 см, мрежа, пирони и шпакловка без мазилака.



Как върви цената за труда в Пловдивско?

Да използвам да питам и понеже съм на тази вълна, коя е най-евтината мазилка като материал.
jekasus - майстор
По-евтина мазилка е фасаген :-D Така и така ще ви санират панелки, не си давай парите за мазилки. Заложи на по-дебел стиропор.
sstambo - специалист
Около 10 лева на квадрат.
шоп - майстор
Фасагена не е мазилка, а боя!

Според мен най евтината мазилка е сухата на Денел, която се прави в Равно поле. Но и цената е като качеството. Съвет от мен , ако имаш възможност заложи на силиконова мазилка.

Около 35-40 лв на квадрат и ще имаш прилична изолация.
sstambo - специалист
шоп написа:
Фасагена не е мазилка, а боя!

Според мен най евтината мазилка е сухата на Денел, която се прави в Равно поле. Но и цената е като качеството. Съвет от мен , ако имаш възможност заложи на силиконова мазилка.

Около 35-40 лв на квадрат и ще имаш прилична изолация.
Колега човека пита само цена за материли, какви са тия 40 лв на квадрат. Дори с материали на Церезит да я прави пак няма толкова пари да излезе.
шоп - майстор
sstambo

прочети внимателно какво пита:-)
пита всичко

1 за стиропор 5 см, мрежа, пирони и шпакловка
2 за цената за труда в Пловдивско
3 за коя е най-евтината мазилка

не знам ти какво ще направиш с 10 лв, но аз му препоръчвам силиконова мазилка за да е приятна за окото и да си изпълнява задължението дъъълги години


Хайде със задраве
sstambo - специалист
шоп написа:
sstambo

прочети внимателно какво пита:-)
пита всичко

1 за стиропор 5 см, мрежа, пирони и шпакловка
2 за цената за труда в Пловдивско
3 за коя е най-евтината мазилка

не знам ти какво ще направиш с 10 лв, но аз му препоръчвам силиконова мазилка за да е приятна за окото и да си изпълнява задължението дъъълги години


Хайде със задраве
Извинявам се не видях че пита и за труд,но отделно. Що се отнася до силиконовата мазилка две мнения няма това е най добрият вариянт, но явно няма средства за нея.
nikolson - майстор
Мисля че на сайтовете на Вебер и Теразид има калкулатори.

Тема "Някаква идея за цена?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: