Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
nikim69 - помощник
Здравейте,затворих балкона и разширих кухн.бокс с пвц дограма .
Горе на тавана с балкона на сьседа /който сьщо е затворен /дограмата е с пяна ,която после запечатах с лепило за плочки и покрих с водно стькло и течна гума.Но вьпреки това избиха 2теча от балкона на сьседа а при мен тавана при силен дьжд.Какво ще ми препорьчате да сторя .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Откъм "балкона", затворения, на съседа ли изби влагата или отвън от връзката балконска плоча - зидария (дограма)?
nikim69 - помощник
n_a написа:
Откъм "балкона", затворения, на съседа ли изби влагата или отвън от връзката балконска плоча - зидария (дограма)?
предполагам ама не 100процента от вр. балконска плоча -дограма ,теча идва от началото на тавана /вьншната стена над дограмата/и то два теча.
nanko - специалист
Ако водата идва от вън можеш да я намажеш с хидроизолация.
nikim69 - помощник
nanko написа:
Ако водата идва от вън можеш да я намажеш с хидроизолация.
аз сьм мазал с водно стькло и течна гума балкона на сьседа над мен искаш да кажеш с още препарати да продьлжа мазането.Лошото е че страшно гаден достьпа до сьседския балкон най добре е с алпинст.
nanko - специалист
Без да съм го видял мога само да предположа. От това което чета най-вероятно пропуска от някъде.
nikim69 - помощник
nanko написа:
Без да съм го видял мога само да предположа. От това което чета най-вероятно пропуска от някъде.
и сега посред зима само за ремонти ужас,аз го нанасях препарата с валяк като свлих горните стькла на дограмата /вьрху нея има алуминиева дограма / голям зор,и явно никакьв резултат.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Смешно е! Уплътняване не се прави с боядисване!
Имаш някаква миниатюрна шупличка, фугичка и водата си влиза. Който ти е изпълнявал връзката между дограма и плоча да се върне да си свърши работата.
АКО ти си си правил всичко, поне сега вземи почети по въпроса. Поне
Иначе ще си пишем нахалост

Тема "теч на вода от сьседски балкон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: