Почерпете информация и ценни съвети от темите за хидроизолация или разгледайте майстори и фирми за хидроизолация.
cvettomirr - специалист
Ноември 2014 излях и плочата на гаража, преди 3 седмици излях бетон и от долу на пода, помощението навсякъде е затворено, прозорец ПВЦ дограма, портал от сандвич панели, но понеже гаража е нов и има доста влага. Отварям вратите всеки ден, да ветрее но на плочата винаги има капки вода от долу. Пролетта като изсъхне искам да я изолирам отгоре, но се чудя с какво. Квадратура 45квадрата, с хидроизолация от изомакс е добре но доста скъпо излиза и като вариант отпада. Воалита ми се струва тънак, полизол с посипка мисля че е по добре има един 4-5мм, незнам дали ще е надежден, за работа пари няма да давам аз ще го слагам. Та насочил съм се на полизола на фирма Изола Петров, какво ще кажете.
pachosz - специалист
На село върху гаража и лятната кухня такъв ми лепиха преди 2 години. и при мен беше толкова, около 50м². За сега е добре, не се рони, не се е отлепил никъде. Колко още ще изкара, времето ще покаже :wink:

Тема "Воалит, Полизол или друго за нова плоча на гараж." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: