• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички въпроси за вилата.
kolev_k - специалист
Здравейте хора,на вилата нямам питейна вода и си нося с туби.Ама един мангал ми влиза в мястото и ми я краде.Та въпроса ми е колко английска сол да му сложа,че хем да не се усети,хем да се надрищи яко.Благодаря.
shotik - майстор
И това е вече да се чудиш какво ли ще ти дигнат !
За клизми и разхлабване ,мисля ,че беше пакетче /няколко грама е / на 200мл вода ,умножи по количество и ще разбереш/на литър са 5 пакетчета/.
kolev_k - специалист
shotik написа:
И това е вече да се чудиш какво ли ще ти дигнат !.
Не се чудя-дърва,печка и вода до сега.Железата не са пипани.Ама ще го прецакам и по други начини.
mir4oto - специалист
Аз на твое място бих му оставил и бутилка ракия, да се почерпи човека, за добре свършената работа. Сещаш ли се :wink: ако с водата се усети с ракията едва ли :finga:
Илчо Илиев - майстор
Здрасти градски(казвам градски, щот жинъта е от Рс,а от дет е жинъта от там е и родъта)!
Съжелявам,че трябва да коментираме такива неща,но едва ли има някой който да не е имал проблеми с тая сган...
Преди много време имах проблем с едни мангали,крадяха ми всяка вечер по две цепеници, които слагах на бордюра, като вкарвах колата в гаража.....а ги забравя, а са ги взели..
Обаче ми хрумна гениална идея, взех и разпробих две цепеници с 6мм и им наръгах по една капза за набиване на дюбели, големи са колкото патрон за флоберка....
Повече не ми изчезваха дърветата....
За водата може да ползваш и боракс,но дозата....абе сложи да има,а белким има файда...
Иначе имай в предвид,че мангала е под егидата на всички инстанции, дори да му теглиш някоя майна , може да те съди,макар да си го хванал като те краде...
VLADO66 - майстор
Осере ли се мангустата,ще се озлоби и ще ти изчезне всичко железно и незакрепено.
hidrazin - майстор
Значи решението е зареден радиоприемник ВЕФ (може и нещо друго). Пробвано по нашия край. :cool:
:partyman:
kolev_k - специалист
hidrazin написа:
Значи решението е зареден радиоприемник ВЕФ (може и нещо друго)
:partyman:
Зареден с какво?.Той друго не пипа освен изброените неща.
hidrazin - майстор
kolev_k написа:
Зареден с какво?.Той друго не пипа освен изброените неща.
Зареден с тротил, амонит, С4 или каквото там има и електродетонатор. Прибира се у тях и като си пусне чалгата :weedman: .
:partyman:
VLADO66 - майстор
hidrazin написа:
kolev_k написа:
Зареден с какво?.Той друго не пипа освен изброените неща.
Зареден с тротил, амонит, С4 или каквото там има и електродетонатор. Прибира се у тях и като си пусне чалгата :weedman: .
:partyman:
А ако на няколко питиета забравиш и цъкнеш ВЕФ-а да чуеш Кидика,кво става :x
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Крадат ми водата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: