• 1
  • 2
Всички въпроси за вилата.
SEV - специалист
Както съм споменал в заглавието трябва ми такова нещо да сложа на комина на барбекюто за да не хвърчат искри и да направя някоя беля.Бихте ли споделили от къде да си купя или поръчам подобно нещо.
SEV - специалист
Нещо такова ми трябва,има си и някаква декорация.От къде да си поръчам.
hygro - майстор
Не зная откъде, но тъй като си във форум "Направи сам", вероятно няма да ти е проблем да си го направиш. Подходящи мрежи има например в Бриколаж.
vipp1 - напреднал
SEV написа:
Както съм споменал в заглавието трябва ми такова нещо да сложа на комина на барбекюто за да не хвърчат искри и да направя някоя беля.Бихте ли споделили от къде да си купя или поръчам подобно нещо.
Подобоен искроуловител /като на снимката/ видях в Одрин.
Около 30 лири.
SEV - специалист
То хубаво че съм във форум където всеки сам майстори нещо,но едва ли ще се справя сам.Нямам нито схема нито чертеж,камо ли нужното познание от към материали за да се справя.Все ми се иска да го купя готово.
stiv1961 - майстор
Провери тук,може нещо да ти хареса:
http://lakal-bg.com/Stainless%20steel%2 ... ccessories
Намерих и една Варненска фирма-имат някакви шапки за комини.Можеш да питаш и там:
http://www.biznesa.com/modules/icontent ... ?page=1127
SEV - специалист
Благодаря на колегата за линковете,но звънейки им и задавайки въпроса дали предлагат искроуловител или искрогасител отсреща имаше едно дълго ъъъъъъъъъъъъъъъъъъ.Дали това е толкова специално нещо или аз го търся под друго наименование.
Преди доста години служех в едно ГСМ поделение и там на ауспусите на камионите слагаха въпросното нещо,представляваше ситно оплетена мрежа,размината в дупките и наслоена няколко пъти.

Продължавам да търся,не мога да запаля барбекюто заради тази тъпотия.
stiv1961 - майстор
Пробвай да го потърсиш като ,,шапка за комин"
SEV - специалист
"Шапки" бол,моята п...ка майна я няма,но не губя кураж :-D :-D :-D продължавам да я търся.
  • 1
  • 2

Тема "Търся искроуловител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: