• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Всички въпроси за вилата.
BARD - специалист
Има,има голямо значение какво като е затворено със вратичка и още има много тънкости при самото зидане.
Това което си показал като като разбивка по редове е морално остарял вариант и вече не се практикува от руските майстори то и затова се шири в нета , има по удачен вариант . :wink:
BARD - специалист
peterdimov Ето това е които ти трябва на теб пещ куполна + барбекю +печка за казан или както им казват руснаците кухоннаю плита ,във това съоръжение има една гора тухли които във Русия са евтини и затова не използват скъпите облицовки от скални материали .

Прикачен файл

ScreenHunter_02 Feb. 01 11.16 [1024x768].jpg
Последна промяна от BARD на ср фев 01, 2012 12:11 pm, променено общо 2 пъти.
Transporterr - специалист
Изображение

това може да се направи на същия принцип както в руския сайт, просто конфигурацията е друга :wink:
Последна промяна от Transporterr на ср фев 01, 2012 12:16 pm, променено общо 1 път.
BARD - специалист
Няма нищо общо със онова в руският сайт оснвен тухлите.Вътрешността е съвсем друга. :-D
Transporterr - специалист
BARD написа:
Няма нищо общо със онова в руският сайт оснвен тухлите.Вътрешността е съвсем друга. :-D
аз пък казвам че спокойно може да види принципа на зидане от там, и да го ашладиса на тази рисунка и нещата ще станат :)
Драгомире защо "Кетчупа" ти е на руски? :)
Последна промяна от Transporterr на ср фев 01, 2012 12:04 pm, променено общо 1 път.
BARD - специалист
Е щом ти казваш. :lol: :lol: А сега можеш да откраднеш това което към показал и да си дигнеш рейтинга на форума. :wink:
stiv1961 - майстор
peterdimov написа:
:) направо ме метна в джаза.Дайте някакъв чертеж дето да си направя пещ и печка отстрани,моля :prayer:Идеята е само да не пуши печката
Не мога да разбера какво повече от това искаш, чак се изпокарахме тук. Даже и Барда/ поета с китара/ ще ти пусне съвременен чертеж за без пари/ ама само на теб/ :-D Пуснахме ти снимки на пещта, линкове, остава да отсееш плявата и си ти. Тук е така- много баби- хилаво бебе. :-D.Зад барбекюто само изграждаш пещта/ има много снимков и видеоматериал/ и........... не,а да се плашиш.

Прикачен файл

пещ.jpg
пещ.jpg (22.03 KиБ) Видяна 6881 пъти

Прикачен файл

чертеж1.jpg

Прикачен файл

чертеж.jpg
чертеж.jpg (62.68 KиБ) Видяна 6881 пъти
Градинар - специалист
stiv1961 написа:
.
+1
BARD - специалист
stiv1961 написа:
peterdimov написа:
:) направо ме метна в джаза.Дайте някакъв чертеж дето да си направя пещ и печка отстрани,моля :prayer:Идеята е само да не пуши печката
Не мога да разбера какво повече от това искаш, чак се изпокарахме тук. Даже и Барда/ поета с китара/ ще ти пусне съвременен чертеж за без пари/ ама само на теб/ :-D Пуснахме ти снимки на пещта, линкове, остава да отсееш плявата и си ти. Тук е така- много баби- хилаво бебе. :-D.Зад барбекюто само изграждаш пещта/ има много снимков и видеоматериал/ и........... не,а да се плашиш.
Това дето го тикаш непрекъснато под носа на peterdimov би ли си го изградил у вас .Ни мисля ти като професионален шофьор имаш по изтънчен вкус за визията на едно такова съоръжение .
stiv1961 - майстор
Да, бих го изградил само, че без печката. Даже съм си го запаметил. Само да дойде топлото. Е, ще има изменения, но ще публикувам снимки да се изкажеш къде греша :-D / както като си правих басейна след свършен някакъв етап доста колеги започваха с думите ,,ама защо така а не така"/. Е, вече 2/ две/ лета се пличкам и си пия бирата и мастиката и нямам проблеми :-D
П.П И пиши по- разбираемо, това второто изречение не мога да го разбера :?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "Дайте идеи за комбинирана пещ,барбекю и огнище" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: