• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички въпроси за вилата.
jekasus - майстор
mir4oto написа:
Зависи какъв адвокат е срещу теб, тълпа тъмно-зелени свидетели и - наел си работник без договор+трудова злополука :-D Гориш в тъмно-зелен цвят :-D и доказвай, че нямаш сестра.
tysonlkr - специалист
VLADO66 написа:
Относно взривяването казуса е спорен от юридическа гледна точка,а именно че трябва да се проследи дали е законен пътя по придобиването и съхранението на съответните взривни вещества.
Как ще докажат че вефа е твой.
Като гръмне в къщата на мангустата, нека той да доказва от къде ги има взривните вещества
mir4oto - специалист
Това е въображаемо следствие от по-горе писаното :) Но да не изместваме много центъра на тежестта, хайде дружно да измислим как да си реши човека проблема, законово или по ръба на закона, ако е нужно. В охранителната дейност се използва една много проста, но с доказана ефективност градивна тактика: превенция, пасивна и активна отбрана на обекта или субекта. Със сигурност в по-голямата си част, конструктивните и приложими мнения в тази тема, ще бъдат с по - голям фронт на приложение.
VLADO66 - майстор
Един PIR/прожектор с датчик за движение/вързан с пиезосирена и ключе.
iivanov - майстор
jekasus написа:
mir4oto написа:
Зависи какъв адвокат е срещу теб, тълпа тъмно-зелени свидетели и - наел си работник без договор+трудова злополука :-D Гориш в тъмно-зелен цвят :-D и доказвай, че нямаш сестра.
Предизвикана смърт по непредпазливост.
А.Кошерите са на нерегламентирано място.
Б.Местото не е обозначено със съответните пиктограми(тъмно зелените са неграмотни).
В.Отглеждаш и обучаваш пчели за охрана, без да имаш съответните разрешителни.
Това последното е, ако насреща ти е много добър адвокат. :-D :partyman:
А към идеята на Владо бих добавил няколко пиропатрона вързани към датчика и аудиозапис"твойта м... тъмнозелена..."
Последна промяна от iivanov на чет юли 25, 2013 6:04 pm, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
Ееее... Пак се окъкакхме. Това за ВЕФ-а е истински случай от нашия край и го казах само като шега. Ако не си го приел като такава ...
:partyman:
gechev - специалист
Имам чувството, че в темата е намесена военната организация на Хизбула. :turban: Горкия тъмнозелен.
hidrazin - майстор
gechev написа:
Горкия тъмнозелен.
:? Още един мераклия да прави софра на неканени тъмнозелени?
:partyman:
nikolson - майстор
Гледам че тук си говорите за извънземни. Мисля че трябва да се обърнете към НАСА.
mir4oto - специалист
iivanov написа:
jekasus написа:
mir4oto написа:
Зависи какъв адвокат е срещу теб, тълпа тъмно-зелени свидетели и - наел си работник без договор+трудова злополука :-D Гориш в тъмно-зелен цвят :-D и доказвай, че нямаш сестра.
Предизвикана смърт по непредпазливост.
А.Кошерите са на нерегламентирано място.
Б.Местото не е обозначено със съответните пиктограми(тъмно зелените са неграмотни).
В.Отглеждаш и обучаваш пчели за охрана, без да имаш съответните разрешителни.
Това последното е, ако насреща ти е много добър адвокат. :-D :partyman:
А към идеята на Владо бих добавил няколко пиропатрона вързани към датчика и аудиозапис"твойта м... тъмнозелена..."
Това са все недоказани твърдения, извадени от контекста :)
А. "в населени места и вилни зони пчелините са на разстояние не по-малко от 5 м от границата на съседа, пчелините може да се настаняват и до самата ограда" - цитат чл. 11 от закона за пчеларството
Б. Това е абсурдно, защото аз по никакъв начин не мога да бъда отговорен за грамотността на "гостите" и няма изискване за пиктограми :) по тази логика може да има изискване да има надпис и с китайски йероглифи, но аз лично съм привърженик на клинописното писмо използвано в древен Вавилон :-D
В. тук не мога да коментирам, но бих попитал: да не би да си прекалил с гледането на "Досиетата Х" :-D

Май никой не забелязва идеите, които дадох малко по-горе: суеверие, силен магнетизъм към алкохол във всичките му форми, превенция, пасивни и активни средства за противодействие. Само Хидрата намекна, че е имал разрешен подобен проблем. Защо не споделиш как си го решил забелязал съм, че си креативен :axe: :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Крадат ми водата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: