• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Всички въпроси за вилата.
michael78 - специалист
За София питам.Благодаря!
vastov - напреднал
Ще споделя един руски начин за изтребване на плъхове.Някога живях там и съм виждал резултата с очите си(за тези които няма да повярват) Та така : взема се дълбок съд(варел,каца или нещо подобно).Покрива се с дебел найлон разрязан на кръст.Върху него се слага примамката.Разрязаният найлон трябва да може да я задържа.Слагате този съд така ,че да има достъп на гризачите до примамката.Правите им мост или дъска за изкачване.Когато плъха се приближи до примамката понеже е по тежък, пада в съда през разреза.По този начин улавяте 5-6 плъха.Оставяте ги да си живеят вътре!!!Естественно без храна.След известно време те започват да се САМОИЗЯЖДАТ!Когато остане един - ПУСНЕТЕ ГО!Ще видите резултатите сами!Много добра примамка е маринованата риба.И не пипайте нищо с голи ръце ,само с ръкавици.Особенно примамката!
tassel - специалист
Е, не мога ли да ги издавя, ами трябва да чакам да се самоизядат? :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Номерът е в оцелелия плъх канибал
vastov - напреднал
Ето това е хитростта тук-отглеждаш си един СЪСЕЛОЯД ,който не пропуска после нито мишка нито плъх наоколо.Пък е "вътрешен" в тяхното "общество"!
mandata - напреднал
Ако си вземеш котка, също върши работа срещу съсели.
Аз на вилата така си реших проблема, а и съседите се ползваха от услугите на нашата котка.
chanteuse - помощник
Moje li na latinica? Pisha ot Norway i niamam kirilica na komputera.
Na vilata imahme tolkova mnogo saseli,che ne mojeh da spia ot strah i po ciala nosht oglejdah staiata ot kade shte se poiaviat - lazeha po cherchevetata,minavaha pokrai kuneca ,i t .n prosoto koshmar!
Kuphme si nova vila i sled niakolko godini i tam se zavadiha!
Ot niakolko godini probvam kakvi li ne otrovi i kapani - vliazal v kapana i izial oreha, a kapana sedi otvoren!
Tai godina vlizaha i napikavaha chehlite na dashteria mi - te sa ot koja i se vijda napikanoto.Koshmar!
Edin poznat otishal v HEI i mi donese niakakva italianska otrova i oo. chudo! Saselite zapochnaha da ya yadat!
I az pak zarejdam i edna vecher namerih edinia sasel martav prosnat na patekata do kashtata. Te biaha dvpoka tia - maj i jena:)
Otrovata predstavliava malki plikcheta s neshto kato topche testo i se postavia taka,bez da se vadi ot plikchenceto - te i nego si go yadat:)I zadaljitelno s rakavici,zashtoto nadushvat choveka - varhu kapachka ot burkan naprimer, tam kadeto ste videli da preminavat gadovete - az gi slagah pod keremidi na pokriva,ot kadeto gi vidiah da me ziapat nai-nahalno!
Uspeh na vsichki!
RATIBROM 2 - esca fresca - otrova za grizachi.
ArturDent - Почти Безобиден
chanteuse написа:
Moje li na latinica? Pisha ot Norway i niamam kirilica na komputera.
Те и българските, и норвежките компютри ги произвеждат в Китай. Сигурно тези, които са за България са някаква специална партида - с кирилица на български, за Македония - на македонски...
begemot1 - специалист
За разлика от повечето гризачи сънливците или по известни, като съсели много трудно или почти никога не приемат заложените им примамки, а още по - трудно е улавянето им с капан. Ето защо те са едни от най – трудните за улавяне и унищожаване гризачи. Трудността при борбата срещу сънливците идва и от още много други техни поведенчески особености. Ще попитате от къде знаем всичко това? – От опит. По - важното обаче е, че знаем как да се справим с проблема. Спесте си време и нерви от дебнене и търсене на съселите (сънливците) по тавана или местата където сте ги чули и много рядко видяли. Доверете ни се и се свържете с нас, а ние ще ви окажем безрезервна и професионална помощ в унищожаването им
Тани - модератор
chanteuse написа:
Moje li na latinica? Pisha ot Norway i niamam kirilica na komputera.
Na vilata imahme tolkova mnogo saseli,che ne mojeh da spia ot strah i po ciala nosht oglejdah staiata ot kade shte se poiaviat - lazeha po cherchevetata,minavaha pokrai kuneca ,i t .n prosoto koshmar!
Kuphme si nova vila i sled niakolko godini i tam se zavadiha!
Ot niakolko godini probvam kakvi li ne otrovi i kapani - vliazal v kapana i izial oreha, a kapana sedi otvoren!
Tai godina vlizaha i napikavaha chehlite na dashteria mi - te sa ot koja i se vijda napikanoto.Koshmar!
Edin poznat otishal v HEI i mi donese niakakva italianska otrova i oo. chudo! Saselite zapochnaha da ya yadat!
I az pak zarejdam i edna vecher namerih edinia sasel martav prosnat na patekata do kashtata. Te biaha dvpoka tia - maj i jena:)
Otrovata predstavliava malki plikcheta s neshto kato topche testo i se postavia taka,bez da se vadi ot plikchenceto - te i nego si go yadat:)I zadaljitelno s rakavici,zashtoto nadushvat choveka - varhu kapachka ot burkan naprimer, tam kadeto ste videli da preminavat gadovete - az gi slagah pod keremidi na pokriva,ot kadeto gi vidiah da me ziapat nai-nahalno!
Uspeh na vsichki!
RATIBROM 2 - esca fresca - otrova za grizachi.
НЕ НЕ МОЖЕ ДА ПИШЕШ НА ЛАТИНИЦА , ШЛЬОКОВИЦА, МАЙМУНИЦА И Т.Н. дори да се намираш на края на света! Форума е БЪЛГАРСКИ и ти пишеш на БЪЛГАРСКИ нека и буквите са БЪЛГАРСКИ! Не ми разправяй колко е трудно ! Шом успя да накараш пичовете от Мегалан нетуърк https://www.megalan.bg/map.html да ти прекарат кабел специално за тебе на хиляди километри до Норвегия , можеше да ги помолиш да ти инсталират и БЪЛГАРСКИ, много по- лесно е!!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Напаст от съсели" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: