Всички въпроси за вилата.
Здравейте

Та идва лятото и със него ремонтите. Аз също започнах ремонт - реших да изидам терасата с итонг и да я приобща към кухнята. То кухнята си е малка и като вкарам терасата към нея тамън ще стане една средно голяма кухня. Та и за това ми трябват съвети как да го направа. За стените ми е ясно - ще ги изидам от итонг . Ама аз съм последен етаж и трябва да направя покрив - и тук вече почвам да се чудя.
Как да го направя без да плащам за скеле и алпинист ?
И най- важния въпрос ОТ какво на бъде този покрив ? :?
От какъв материял да го направя за да стане здраво и да нямам течове а и да не е много скъпо ?
[/b]
Rumen Iankov - специалист
Дай някакви снимки
masterval - майстор
Дали ако първо не направиш и покриеш покривчето, няма да ти е по-лесно след това да го подзидаш? Пускаш две греди от стената, подпираш ги, опаянтваш, след това редиш отгоре каквото можеш да си позволиш, затваряш до челна дъска, олуци и водостоци, и зидаш след това от стената на сградата навън, и докато си почиваш шпакловаш с цементова шпакловка...
Ама как хубаво го описах, нещо като крем-карамел :-D
Да бе да аз първо покрива ще направя ама от какво де е ? :?
и как да го няправя ?
А сникми нямам тя терасатя е глола един правоъгалник представлява 6м. на 1м. А и защо са ти снимки мен материялите ме интересуват и начина на "сглабане"
Rumen Iankov - специалист
Аз мойта тераса е направих с метални профили.Отгоре сложих плоскости от тези които ги ползват по строежите.А най отгоре залепих един пладт воалит без посипка а над него още един пласт с посипка.Така вече втора година кара и няма никакъв проблем.

Тема "Присвояване на тераса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: