Всички въпроси за вилата.
emil_v r - майстор
Нов
Последна промяна от emil_v r на пет окт 06, 2006 9:39 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
Ако имам вила обещавам да го пробваам.
emil_v r - майстор
-Купи си до 1-2 год. Цените ще се удвоят а доходите ще паднат. Купи в нас. място . Стара едн.къща под 80м.м ! . Избягваш арх. и жена му :) . Двор 2дка. Вода! До 30км . Панорамата не я гледаи ! :evil: Без паника :D
Стефан - майстор
emil_v r написа:
-Купи си до 1-2 год. Цените ще се удвоят а доходите ще паднат. Купи в нас. място . Стара едн.къща под 80м.м ! . Избягваш арх. и жена му :) . Двор 2дка. Вода! До 30км . Панорамата не я гледаи ! :evil: Без паника :D
Браво, Емо!!! Четеш ми мислите. Абсолютно практично и разумно. Само едно доуточнение - къщата да е узаконена! След това е лесно.
emil_v r - майстор
Здр. Стефане, ест. че узаконена ,ти напредна ли нещо по твоита? При моита застои ,няма време- капитализъм. :D
emil_v r - майстор
това е тиквичката днес 7 дни след първ. сн. ,през тръбата се полива .патент от Герм. Навремето сме били водещи и го знаят от нас.Голяма хитрост с три цели -трипъл екшън :D Н2О едва 500гр седмично. На горната снимка съжал. е съседната тиквичка,те са 5 . еднакви са. Нови шокиращи :shock: снимки от живота на тиквичката след няколко дни :shock:
velsi - Почетен майстор
Горката тиква......
emil_v r - майстор
Наистина горката . Днес нямах фото. ... За Гергиовден съм имал гости в двора. И петте разстения откраднати, тубите ритнати. Гигантските репички обрани ,лукът половин леха изскубан. Какво да се прави-родина.
Стефан - майстор
Емо, къде ти се намира вилата? Около "Черешата" много се краде. Около "Дъбника" - също.
Гост
там вече няма какво да се краде. Имам и там но я изоставих. На Пещене е , но и там почна . от Българи.

Тема "тиквички и лук посаден от геодезист" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: