Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
resistbody - майстор
Кажете някоя добра безплатна програма, алтернатива на тийма, че новата версия която е с акаунта ми "яде" серийния номер на една програма (единствената която се използва на компютъра), а понякога е необходимо да вляза отдалечено (дори когато няма човек на компютъра), та условието е да е с акаунт :)
Навремето тийма го имаше на портабъл версия която беше само едно стартиращо се .ехе
bulhomes2 - майстор
bulhomes2 написа:
Ако искаш да го ползваш главно за един компютър - по добре виж LogMeIn. Team Viewer-а го ползвам за приятели или познати за малко, а с LogMeIn-а ми е по-удобно да влизам и оправям бакиите в компютъра на наш'те.
Това не става ли???
resistbody - майстор
bulhomes2 написа:
bulhomes2 написа:
Ако искаш да го ползваш главно за един компютър - по добре виж LogMeIn. Team Viewer-а го ползвам за приятели или познати за малко, а с LogMeIn-а ми е по-удобно да влизам и оправям бакиите в компютъра на наш'те.
Това не става ли???
Ще го пробвам утре като го инсталирам и във фирмата, прескочих го защото като преглеждах предложенията на гугъл само за пари прочетох и го подминах, но то било само за прото ;)
bulhomes2 - майстор
Става си най-добре. По смътни спомени платените версии предлагаха повече екстри от сорта да копираш файл от единия и да го пейстнеш на другия. И други, но не съм се интересувал.
Lisko - майстор
hard_core написа:
Lisko написа:
Аз ползвам едно програмче, което е едно единствено .exe, без инсталация културно. Пращам го на човека по скайп, казвам му да го стартира и да ми съобщи номерчето и оттам нататък лесно.
Името на програмчето тайна ли е :)
Не е никаква тайна, просто не ми беше под ръка когато писах и не исках да си измислям.
"Ammyy" се казва. Ето и сайта: http://www.ammyy.com/en/
Признавам че си нямам хабер как с работи с TeamViewer, а Logmein съм го виждал само с периферно зрение ;-)
но за мен тази е напълно достатъчна и много ме кефи, че няма никаква инсталация.
hard_core - специалист
Lisko написа:
hard_core написа:
Lisko написа:
Аз ползвам едно програмче, което е едно единствено .exe, без инсталация културно. Пращам го на човека по скайп, казвам му да го стартира и да ми съобщи номерчето и оттам нататък лесно.
Името на програмчето тайна ли е :)
Не е никаква тайна, просто не ми беше под ръка когато писах и не исках да си измислям.
"Ammyy" се казва. Ето и сайта: http://www.ammyy.com/en/
Признавам че си нямам хабер как с работи с TeamViewer, а Logmein съм го виждал само с периферно зрение ;-)
но за мен тази е напълно достатъчна и много ме кефи, че няма никаква инсталация.
:prayer: Благодаря! Ще ми свърши перфектна работа за клиенти които не са на "ти" с компютрите!

Тема "Около програмата Team Viewer 4..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: