Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
shefcheto91 - специалист
Здравейте,
имам един малък естетически проблем с уиндолса не е нещо значително, но понякога много ме дразни
Проблема е че целия уин е на ХП стил но при изключване се появява в цласик стил с падащото меню което е много неприятно понеже веднъж зададе ли се опция си остава ако съм го сложил на рестарт го рестартирам няколко пъти докато се усетя да го оправя.
Моля ви помогнете ми че направо ми бърка в мозъка :проба: :проба:
Благодаря предварително!!!
ArturDent - Почти Безобиден
Я сега кажи какво инсталира!

Проблема ти е че някоя програма ти е подменила "winlogon.dll"
Та въпросния файл (библиотека) служи за осигуряване на login/logout в Windows. По принцип се подменя със друга когато трябва да влизаш в няколко вида сървъри едновременно. Например Windows и Novell.
Може и вирус да е.
Може пък да е някоя програма за управление на консумацията на енергия.
Навремето и Norton Anti virus/Norton Utilities я подменяха.
shefcheto91 - специалист
Благодаря много и на двамата но целта ми е да го оправя бързо без да сменям уина информацията ми беше полезна но пак не ми оправя проблема ще ви помоля ако някои може да ми прати проблемния фаил които да го заменя или да ми дадете адрес от които да го изтегля.
Не използвам нортан и това не се промени след инсталация на някаква програма а след като се опитах да свържа два компютара в безжична мрежа.
mitko414 - специалист
Провери две неща:
1. Дали не си инсталирал при опита си "Client for Netware Networks", както е на картинката. Ако е така, махни ги:

Изображение

2. Следвай стъпките, показани тук, от "1. Open User Accounts applet in Control Panel." нататък.
shefcheto91 - специалист
Митко, мноооого ти благодаря
тази статия много ми помогна оправих си проблема единственото хубаво нещо в този шибан ден
Благодаря ви отново!!! :weedman: =D> :prayer: :prayer: :prayer:
Илиян Илиев™ - майстор
Не искам да съм черноглед, но според мен няма да е за дълго.

Файла от който се нуждаеш се казва ubuntu10.10. :wink:
montoya - майстор
Илиян Илиев™ написа:
Не искам да съм черноглед, но според мен няма да е за дълго.

Файла от който се нуждаеш се казва ubuntu10.10. :wink:
Хехехеххе, кога стана циганче, кога ........
Илиян Илиев™ - майстор
Ми иначе как да се похваля, че съм по-доволен от линукса? :drinkers: :-D
montoya - майстор
Аз ползвам паралелно Уин 7 и линукс и честно казано не успява да ме впечатли линукса за да затъркам уина. Машинката е 3 годишен лаптоп и не играя игри.

Тема "Малък проблем с уиндолса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: