• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
brum - майстор
Gofuss написа:
...Мисля че остава само да кажеш след време дали боядисаното си е запазило цвета свеж...
Ми май да. Не виждам някаква голяма промяна, ама при условие, че всеки ден съм там не знам дали мога и да я хвана. Все още си седят пастелено меки.

Като проблеми - имаше влага която изби през една стена. Там латекса се наду като юфка и се отлепи на големи люси. Мазилката от долу си е читава. Ще трябва да я пребоядисам, но тази ще е по-нататък.

Има и една стая в която се пушеше от време на време. Там сменям мебелите и преди тях мисля да мина пак с една ръка латекс, че ще идва брат ми да живее в нея. Та поради тази причина потърсих инфо в мрежата за боята и попаднах на тази тема от едно време. И съответно пиша впечатленията с времето :) .

Като впечатления мога още да споделя и това, че наистина латекса се мие. Околко ключовете за лампи с времето стават петна. Но с влажна гъбичка и малко веро като позатъркам всичко пада :) . След измиване латекса от долу става като нов. По другите места явно няма много наслоявания, защото не си личи особенно къде е бил мит.

Сега гледам - боядисвано е преди 7 години. Колко е нормалният живот на един читав латекс? В смисъл това, че сега трябва да пребодядисам стая (за освежаване) брои ли се за нормално?
  • 1
  • 2

Тема "Мнение за боя ПОЛИСАН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: