Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
mita - помощник
Имам външна тераса със стара пръскана мазилка на варова основа, каквато е по повечето стари панелки :)

Искам да си освежа терасата и въпросът ми е - трябва ли да се прешпакловат стените за полагане на силиконова мазилка или само да се грундират?

Много съм бос с тия мазилки, та искам да питам само с четка ли се нанасят или нормално с маламашка като всяка друга мазилка?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Прочети какво пише на опаковката на мазилката и ще си вече "обут" :) . Успех!
hkoko - специалист
Задължително е да се шпаклова.В противен случай камъчетата които са в самата мазилка и и предават стуктурата влизат в неравната основа и не се получава нищо.
mita - помощник
Мерси! Взех си някаква релефна боя на Мегахим... от магазина твърдят че би трябвало да стане.
sasooooooooo - "специалист"
Човека ти го написа кратко, точно и ясно. Чети:
hkoko написа:
Задължително е да се шпаклова.В противен случай камъчетата които са в самата мазилка и и предават стуктурата влизат в неравната основа и не се получава нищо.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Странно на кого благодари, след като игнорира всички препоръки.
ericmax - помощник
"...Мерси! Взех си някаква релефна боя на Мегахим... от магазина твърдят че би трябвало да стане...."
Колега боя и мазилка са различни неща-нали знаеш!!!
Боята е подобна по структура на боите,а в мазилката има "камъчета",които придават релеф при полагането!!!! Да си наясно!!!

Тема "Силиконова мазилка на външна тераса?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: