• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
$64EN - специалист
колеги кажете коя бая от трите е най-достъпна/добра ( качество : цена ) . аз лично съм фен на левис , но и трите са най-добрите :?
gal94 - напреднал
От проверката в магазините Левиса се оказват най-евтини. Може би, защото покриват по-голяма площ със същото количество. Нали няма някакви ментета и при боите от този клас? Няма значение, вече ги избрах.
Natalka - специалист
Аз съм за Dulux като качество. За цената - всеки си решава... :)
battoni - специалист
Имам едно питане :? Колко струва ЛЕВИСА горе долу :?:
battoni - специалист
Колеги,никой ли незнае приблизителната цена на литър ЛЕВИС?
Антония - специалист
Пускаш едно търсене през Google и попадаш на статия във вестник Сега:
Разфасовка от 5 кг от белгийския латекс "Levis" струва 54,99 лв.
Аз цени не помня по принцип, но питах мъж ми и според него сме плащали около 15 лева за литър тониран Levis, което се доближава до споменатото в горепосочения материал.
Антония - специалист
Забравих да кажа, че когато боядисваш с Levis отива много по-малко латекс, отколкото с по-нискокачествени марки. В магазина има консултанти, ти им казваш колко ти е квадратурата, избираш си цвета, пък те ти смятат количеството, което ти е необходимо. Горе-долу са им верни калкулациите.
gal94 - напреднал
Цената на латекса зависи от цветовете. Нашите са по-ярки и ни излезе по около 23 лева на кв.м.
battoni - специалист
gal94 написа:
Цената на латекса зависи от цветовете. Нашите са по-ярки и ни излезе по около 23 лева на кв.м.
или на литър :? Един литър покрива 5-7 м2 според теб литъра ти е около 150лв.,което мисе струва невероятно :shock:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "каква боя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: