• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
tokuro40 - специалист
С продуктите на "артеколор" ще успееш :) :) :) :)
humen - напреднал
за 300 лв в бяло или за малко повече с Профи на Дуфа, мнго добър материал
Здравейте!
Препоръчвам ви латексовите бои на Sigma-холандска, миеща боя с високо качество на покривност. Също така като по евтин вариант ви предлагам ТИТАН - испанска...Няма да съжалявате и двете марки са много добри.... заповядайте при мен....който го интересува да ми пише на лично

Имаме и такъв латекс с/у мухъл и плесен, може да се тонира в светли тонове :wink:
Sav4ev - специалист
vip_decor написа:
Здравейте!
Препоръчвам ви латексовите бои на Sigma-холандска, миеща боя с високо качество на покривност. Също така като по евтин вариант ви предлагам ТИТАН - испанска...Няма да съжалявате и двете марки са много добри.... заповядайте при мен....който го интересува да ми пише на лично

Имаме и такъв латекс с/у мухъл и плесен, може да се тонира в светли тонове :wink:
От това "червено" изказване стигам до единствения извод, че работиш в "АНЖЕЛИ". За да не бие съвсем на реклама поне ни дай :idea: инфо за покривност, предимства и др.
maestro.m - специалист
Benjamin Moore-доказана в цял свят . Около 2,50 за М2
Радостина - напреднал
А що е то "дишащ латекс " ?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Радостина написа:
А що е то "дишащ латекс " ?
Рекламен трик.
gal94 - напреднал
:?: Бихте ли ми казали, сравнявайки трите вида бои - Benjamin Moore, Levis и Dulux коя е най-добра? А като цена как се подреждат?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "каква боя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: