• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
velsi - Почетен майстор
Ей, ей! Я успокойте топката да не се налага да се намесвам.
tottenham - специалист
друг въпрос имам.
Имам фабрично оцветен латекс на Декоратор, ще има ли някакъв проблем ако е смеся с бял латекс пак Декоратор, с оглед постигане на по светъл цвят.
Продавачката в м-на ми каза, че някякви хора й се оплакали че направили така и боята им станала на ивици.
Мислих си, че е станало така понеже не са е разбъркали хубаво?!
humen - напреднал
Здравейте на всички професионалисти и клиенти. Изчетох темата. Направи ми впечатление, че се опитват някои да сравняват бои от различни класове , Първо бои от ранга на Lewis, B.Moore,Oikos, Brilux и др. с Декоратор, Леко и т.н.Първо човек трябва да изясни колко пари ще инвестира в боята, апосле да прави сравнение. Моя опит е в продажбите, продавам неща които са профи серия, работи се на две ръце, като първата ръка е продукт грунд - боя, а втория слои е боя. Продуктите са гъсти, и тук веднага много ''професионалисти'' юе кажат слагай вода да върви леко, ама не етака има си технология.
ЛКоито се интереува може да ми пише лично съобщение. Успех
Тани - модератор
Давай направо тук! Няма да се приеме като реклама!!! От личните съобщения се губи много информация , а и така ще пишеше едно нещо само веднъж и всички ще го прочетат - по лесно е за тебе!
humen - напреднал
без реклама - Профи Деутек
www.deutek.eu
Успех на всички
Малко извън темата, но надявам се да ви е от полза ...
Не купувайте обикновената блажна боя "Практика" на Мегахим. Маже се като пластелин, съхне много бавно и се отлепва като пластелин :) , особено, когато е нанесена върху здрава стара боя.
rosnaj - помощник
Здравейте,Колеги!Моля за практичен съвет!В стая с налична камина след края на всеки отоплителен сезон се опушват стените и тавана.С бояджийска кофпомпа, боядисвам всяка пролет с обикновен варов разтвор.Омръзна ми и търся тип и марка(бяла) боя която да може да се измива с вода вместо ежегодно боядисване.По възможност, да има компромис със "запечатването" на стените,тъй като живея във влажния град Варна - проблеми с конденз и мухъл,желателно и втори компромис- със вискозитета на боята(кофпомпата!).Мерси.
masterval - майстор
възможен е и "трети компромис" - изчисти си комина или отваряй повече клапата на камината.
кака Лара - специалист
четвърти компромис - смени бялото със светъл нюанс на който и да е цвят. Така дори и да "връща" камината, визуално няма да те дразни и ще боядисваш през година
peterstamov - специалист
Имам за боядисване 200 кв. м. фасада. За около 500 лв с какво ще препоръчате да боядисам?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "каква боя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: