• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Армагедон - специалист
Привет. Имам тераса на последен трети етаж. Същата е с бетонна козирка. Искам да се направи дървена скара и да се положи
битумни керемиди, за да не таи. Площа е 10 кв. м. Каква цена е разумна да платя за труда и материалите. Ориентировъчно плюс минус 100 лв не са проблем. Благодаря за вниманието.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб май 16, 2020 5:39 pmАрмагедон написа:
Привет. Имам тераса на последен трети етаж. Същата е с бетонна козирка. Искам да се направи дървена скара и да се положи
битумни керемиди, за да не таи. Площа е 10 кв. м. Каква цена е разумна да платя за труда и материалите. Ориентировъчно плюс минус 100 лв не са проблем. Благодаря за вниманието.
Къде??
Шегувам се. Ще платиш колкото ти поискат
Армагедон - специалист
Разбира се, че ще плащам, не мога да правя св_р_ки. Терасата е в Пловдив.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб май 16, 2020 8:26 pmАрмагедон написа:
Разбира се, че ще плащам, не мога да правя св_р_ки. Терасата е в Пловдив.
Свирките девалвираха. Всичко се плаща вече
Размерите са важни за изчислението на материалите. Достъпът какъв е. Има ли къде да се подсигурят работещите?
Армагедон - специалист
5 метра дължина и 2 метра ширина. Достъпа е за слабички хора, през прозорец на прашно таванско помещение.
Има и други леко утежняващи неща изпълнението на задачата. Което ще се заплаща. Просто искам ценова ориентация.
Няма проблем да се види . 0885939954.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб май 16, 2020 9:07 pmАрмагедон написа:
5 метра дължина и 2 метра ширина. Достъпа е за слабички хора, през прозорец на прашно таванско помещение.
Има и други леко утежняващи неща изпълнението на задачата. Което ще се заплаща. Просто искам ценова ориентация.
Няма проблем да се види . 0885939954.
:-D
Армагедон - специалист
Благодаря Ви за включването. Бяхте много полезен. Очаквам сериозни хора да ми дадат съвет.
Димитър Димов - специалист
Тука е така,все ще се намери някой да си уплътни времето на чужд гръб.Обиколи по строителните фирми и питай за оферти,ако видиш някъде направено това от което имаш нужда,може и да попиташ кой го е правил,може да попиташ в складове за дървени материали дали не познават някой който ще ти свърши работа.
lyubohar - майстор
Тук има потребител с 50% от мненията на целия форум.
От които 99.99% излишни.
И на никой от правоимащите не му прави впечатление!
Армагедон - специалист
Как се трупат 10766 мнения ?
По същество - И аз като всеки български мъж много не обичам да давам пари...обичам да взимам :drinkers:
Взех две оферти едната на 1500 лв, другата на 2000 лв. Виждат ми се малко високи. Преди 3 години сменях покрив на 110 кв къща, с измазване на 4 комина и ми излезе около 6 000 лв. Улуците отделно. Може от тогава да са скочили цени на материал и труд, затова се обърнах към аудиторията на форума.
  • 1
  • 2

Тема "Козирка. Моля за съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: