Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
NeoBoss - специалист
е незнам къте кликахте там за да не видите частите за моторите а сте видели да се продават цели атвта за по хиляда лв, аз къде и да кликна колкото и да не разбирам все на части попадам , а това че явно някой иска да си сложи на колелото 200ЦЦ и цъка на него и му е излезнал двигател за 900лв няма да го коментирам
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
Здравейте, колеги.Искам да попитам, дали някой вече си е монтирал от тези двигатели за колело.Да сподели впечатления,доволен ли е,как върви,разход и др.Моля за коментар.
onoff - напреднал
Здравей,
монтирах преди години едно китайско двигателче, като разход е около 2,2 до 2,8л. в зависимост от терена по който караш и с каква скорост. Моето вдигаше до 52км/ч. Като впечатление ми направи че вдига много шум, но и другите скутери не са много тихи.
Дано да ти е полезна тази безполезна информация. :partyman:
НИКОЛАИ БОЯНОВ - напреднал
onoff написа:
Здравей,
монтирах преди години едно китайско двигателче, като разход е около 2,2 до 2,8л. в зависимост от терена по който караш и с каква скорост. Моето вдигаше до 52км/ч. Като впечатление ми направи че вдига много шум, но и другите скутери не са много тихи.
Дано да ти е полезна тази безполезна информация. :partyman:
Здравей,колега.Чак безполезна,но по ме интересуваше деяни ли двигателчето като цяло,троши ли се често. :-D То не че са скъпи частите де, ама не да се возя два дни и после пет да го ремонтирам :? .Поздрави.
onoff - напреднал
При правилно наливане бензин/масло няма на имаш проблеми. Експеримента го имах един сезон само и имах единствено проблем с катаджиите (сутер на ток го направих на бензин), сега пак съм на ток. Поздрави. :drinkers:

п.п. Двигателчето и частите ги взех от Пазарджик, ако те интересува де.
shotik - майстор
Днес търсих из интернет продажба на двигатели като този на Майсторчето Страхил,но не намерих
viewtopic.php?f=16&t=26347&hilit=%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4

Пише ,че е 38 куб.см двигателя,но той не влиза често.В тази тема имам и аз отговори с линкове,но те са за по-мощни мотори-49 куб.см.

Ако някой знае къде продават такива мотори ,нека пише или даде линк ,където да търся.

Колега onoff,какъв е твоят мотор,какви са оборотите на празен ход и какви са максималните обороти?

Тема "бензинов двигател за колело" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: