Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
здравейте
моля помогнете появи ми се мухал във всекидневната върху латекс
спалнята на тапетите
hygro - майстор
Моля те, използвай бутона Изображение Търсене, преди да пускаш постове. Темата е обсъждана вече многократно.
Justy - майстор
Търсене за "мухал" няма да даде резултат. Виж за "мухъл" - друга работа :wink:
now
Ostyrgva6 muhyla ot stenata s fina 6kurka, obrabotva6 mqstoto sys SAVO, spored instrukciite na preparata,posle maje6 s TERMOMAX, spored instrukciite i otgore moje6 da boqdisa6 pak s lateks. Nie procedirahme u nas taka i tazi zima(da 4ukna na dyrvo) nqma muhyl.No naj-veroqtno, ste trqbva i da poizolira6 mqstoto po nqkakyv na4in, 4e da ne idva vlaga.Dano sym bila polezna :)
emergency_bg - специалист
Ако питаш мен, първо потърси и попрочети малко във форума и в Гугъл, защото към 80% от мненията са реклами на разни продукти, най агресивно се рекламират терчокерамичните бои, но също някой видове изолации. Като прочетеш едно и също мнение във стотици форуми - просто copy-paste ще видиш, че си е чиста проба реклама.
now
Ne iskam da pravq reklama na nikoj ot produktite :-# .Prosto spodelih moq opit.I az predi da procediram taka s na6ata wyn6na stena, koqto be6e mokra i s muhyl po yglite, sym se rovila mnogo v neta i informaciqta sym pridobila ot tam. No efekta e zadovolitelen, naistina.Zapo4nahme mnogo osnoven remont na na6iq apartament i iskahme vsi4ko, koeto pravim da e s ka4estveni nesta i "zavinagi",stava bavno struva pari, no si struva. Vseki sam izbira ! :)
Тани - модератор
Това е български форум и тук пишем на БЪЛГАРСКИ!

Тема "мухал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: