• 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 80
Съвети за начинаещи готвачи.
Георги Иванов(алцек) - специалист
Така е Чана,всеки си е башка луд,важното е да стане и да си го изядем с мерак.:partyman:
Stefan_62 - майстор
алцек написа:
Правя зелето навън на двора
Е като свият студовете не замръзва ли зелето:?
Георги Иванов(алцек) - специалист
Замръзва ,но само отгоре,разбивам леда и си вадя зелките,а и зелевата чорбица сутрин студена и резлива.Да свият студовете и ще снимам.
stiv1961 - майстор
Хи-хи, мама сложила кофата да претака зелето и дойде да си приказваме. По едно време скочи като куршум, викам-какво ти стана а тя- отиде зелето. Като отидохме до бидона- половината чорба тръгнала по коридора :-D идва към нас. Какво да И кажа- загоритенджера :-D
Stefan_62 - майстор
:lol: Ха ха, аз съм го правил два пъти този номер + един път жената /наводнявахме терасата яко :lol: /, и гледай как се перат пътеки посред зима. Ами правиш на ново заливка с вода и сол и си свиркаш.
stiv1961 - майстор
Абе пак сме в джаза ама голям майтап беше :-D , първия етаж на къщата в момента мирише на склад за кисело зеле :-D
Stefan_62 - майстор
Аз тази година позакъснях със зелето и мезетата, но утре и аз влизам в джаза /от днес вече съм гражданин :lol: /. Първата задача е да направя зелето / днес заприходих 50кг. Кьосе/, а след това и да заравям мезелиците в солта да се осоляват и да кича суджуците да съхнат, че празниците наближават. :partyman:
Теди - специалист
Днес си въртя чучура на зеленцето докато го претакам и в заплеса си ми остана въртока в ръката. ](*,) Естествено кофата беше пълна за разкош ... :lol:
dundurma - специалист
от 3 години не го притаквам.преди да го сложа,една чаша НЕБЛАНШИРАН ОРИЗ и забравям за зелето.
Теди - специалист
Ее, губи се кефа да си сръбнеш от сокчето. :-D
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 80

Тема "Кисело зеле" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: