• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Геша - специалист
Еди, много си елегантен бре! А на Стефко искам да кажа, че в случая се изложих аз, защото предложих на Еди да те покани без да забележа,че не живееш вече в родното ти място.
EDI - майстор
Имах предвид червеното човече, освен ако не си объркал фигурката, защото и това се е случвало.
Геша - специалист
Еди,този път ,съвсем сериозно-нямам никаква представа какво представлява червеното човече. Просто ми хареса, че вдига пръсти за весел поздрав. Ако е нещо подигравателно- моите най-големи извинения! (С английския съм страшно зле).
EDI - майстор
За нищо.Усетих, че нещо не се връзва.То показва средни пръстчета.Преди време и един друг колега го сбърка.
Геша - специалист
Голям резил, няма що! :datz: Не е нужно да ми отговаряш повече. :headbash: Последно прегледах цялата тема и се усетих,че помощ за подрязване търси батенцето. Баси и тъпотията! :sad:
filmatoplo - майстор
Да питам - :) може ли сега да режа лозата , гроздето бяло мисля Булгар :? , пречи ли му нещо , или да чакам Трифон зарезан :) .
Johny - майстор
Лозите по-лесно издържат на студ, ако не са изрязани. За къде бързаш?
EDI - майстор
И аз бих препоръчал напролет.Моята си я кастря края на февруари-началото на март през последните години, че вече късно се събуждат.Тази година се събудиха чак след средата на март, доколкото помня.По-добре се ориентира човек кое да остави и кое да махне.Остави я да си презимува.Ще имаш и по-голям избор през пролетта, когато я оформяш.
valentin112 - специалист
Филма, обикновено практиката е като се режат през есента да се загрибват лозите /против измръзване/. Ако няма да загрибваш по-добре остави рязането за пролетта.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Подрязване асма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: