• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср апр 03, 2024 12:44 pmaleksnp написа:
Пристигна бараката. Дъските са мокри, сурови. Ще ги редя, с разстояние между тях, да съхнат. Колко време? Обработката с химикалите, сигурно се прави, като поизсъхнат, или може и сега?
Сглобявай, че инак, като се изметнат, няма да може

Или я върни
aleksnp - специалист
Няма как да сглобявам в момента, понеже фундамента не е готов, а и дъските, не са обработени с химикалите. Връщане, няма как да стане, нужна ми е. Вече съхнат, на проветриво място, под навесчето.

Изображение
chapara - майстор
Струва ми се че трябва да са натоврени и затиснати. След някой и друг ден пренареждане и т.н.т.
Ал_ - специалист
И според мен трябва да са здраво стегнати. Или бих я сглобил, макар и без готов фундамент.
Не ме учудва мокрият материал, но - срамота.
Чак не смея да потърся цената на такава барака
aleksnp - специалист
Не мога да я сглобя, без фундамент. После, как ще я преместя върху него? Кое е срамота?
Ал_ - специалист
Срамота е мокрият материал. За другото - местят къщи с километри,колко му е една 400 кг барака на 10 метра. А и както се сглобява не се ли и разглобява? Но то си знаеш, де. Поне затисни материала, щом е нареден
aleksnp - специалист
Кога трябва да се направи обработката с бохемита, по какъв начин?

Ако някой се интересува, това е сайта на бараката - https://www.forest-style.com/abriter-so ... i-juno-4-m
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет апр 04, 2024 9:46 amaleksnp написа:
Кога трябва да се направи обработката с бохемита, по какъв начин?

Ако някой се интересува, това е сайта на бараката - https://www.forest-style.com/abriter-so ... i-juno-4-m
Изображение
aleksnp - специалист
Хареса ми барачката и си поръчах още една.
Желаещи да му забъркаме бетона?!
Кака на мокрия бЮфет.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19

Тема "Основи за градинска барака" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: