Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако някой в Русе си прочиства градината, няколко корена ще ми дойдат добре
Изображение
gorgidanchev - специалист
Извини ме но вие къде имате градина. :?
gorgidanchev - специалист
Къде ще ги засееш.Това имах впредвид :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:) Добър въпрос. В подножието на новопостроен шесетажен замък, имам градинка широка 800мм. Слънце огрява за 42минути. Влажно и сенчесто, баш както си обича зелениката.
gorgidanchev - специалист
Това имах впредвид.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Усещам, че като имаш път нанасам, ще ми носиш бохчичка със зеленика. Верно ли?
gorgidanchev - специалист
Бих донесъл но нямам такова цвете в двора.
parvev - специалист
n_a написа:
Ако някой в Русе си прочиства градината, няколко корена ще ми дойдат добре
Изображение
не съм от Русе окло Добрич съм имам ако те интересува пиши
bmb_roman - напреднал
Зравейте,
Намерих доста "разсад"от това растение.Вече съм сигурен,че е Зеланика.Питането ми е дали ще стане за засаждане на граница между два двора.Самата граница е стръмна (в нашия край му викат СЛОГ) и е с площ около 2 м, на 20м.Идеята ми е да задържа пръстта за да не се свлича,да не става по висока от 20-30 см. (вероятно може да се подстригва),а и на външен вид изглежда красива с тези лилави цветове.Мястото е обърнато към ЮГ,тоест доста е на припек.Дали това ще е непоносимо за Зелениката?Ако някой има друга идея с какво да залеся този слог моля да ме посъветва.Ще съм благодарен.Желанието ми е да не става високо, защото над него има асмалък, а в подножието му - засадих миналата година овошки.Да не е нещо скъпо и да не изисква много грижи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Засаждай! По всяко време на годината се хваща, ако е много напечено мястото, ще трябва да поливаш. Растението е разкошно и лесно

Тема "Зеленика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: