• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iveliks - специалист
Така изглеждаше миналата година сега снимам за да покажа този сезон как изглежда

Прикачен файл

1_1.jpg
1_1.jpg (153.74 KиБ) Видяна 6256 пъти

Прикачен файл

2_1.jpg
2_1.jpg (127.28 KиБ) Видяна 6256 пъти

Прикачен файл

3_1.jpg
3_1.jpg (124.66 KиБ) Видяна 6256 пъти

Прикачен файл

4_1.jpg
4_1.jpg (152.16 KиБ) Видяна 6256 пъти

Прикачен файл

8_1.jpg
8_1.jpg (177.73 KиБ) Видяна 6256 пъти
asinka - специалист
6+
Адмирации :)
iveliks - специалист
Благодаря знам ,че има много по -подредени от професионалисти градини който изглеждат перфектни но аз от година на година синтезирам подходящите растения и мога да кажа че промяната от годините е различна ще пусна снимки от предишни години за да видите градацията (възходяща или не)вие ще кажете.
evdoki - специалист
какви грижи полагате за банановото дърво /зазимяване/ и откъде може да се купи. благодаря. супер градинка, доста труд е вложено
Johny - майстор
Много красиво. Къде расте тази красота?
iveliks - специалист
Здравийте тази градина расте в София в кв.Горубляне. Относно Банана тои не се нуждае от особено голями грижи само от слънце и водо много вода и при добри грижи може и да берете плод .За зазимяването аз съм правил няколко години опити да го зазимявам със кутия от стиропор със слама и зебло но стеблото не може да се спаси но без проблем презимува коренището и напролет всичко тръгва отново и то с много издънки и да знаете че расте много бързо и за едно лято достига и над 2 метра.Ако имате възможност наесен да го извадите и приберете може и не на топло само да не мръзне и пролетта го посадите отново в градината тогава става над 4м растение и дава пладаве .
evdoki - специалист
благодаря за отговара
iveliks - специалист
Ако имаш път кам София мога да ти дам издънка от банана.Пък мисля че проблеми с климата няма да имаш
velsi - Почетен майстор
iveliks написа:
... и при добри грижи може и да берете плод...
Отдавна ми се иска да попитам: четох на доста места, че банана, след като даде плот загива. Той е тревисто растение, а не дърво. Някой има ли наблюдения в тази посока. Моя банан е все още доста малък, за да мисля за плодове и да ме притеснява това, но все пак искам да знам.
iveliks - специалист
да така е след плододаване майчиното растение загива но споко то е пуснало достатъчно издънки за да не се претесняваш че ще го загубиш
  • 1
  • 2

Тема "Снимки на градината 2008г" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: