• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
rum_sz - специалист
Обещавам всеки месец снимка :)
filmatoplo - майстор
Подкараха ли вече :) сина ми мрънка за ягоди , ако чуе за тия няма да ме остави на мира. :wink:
rum_sz - специалист
Имат цвят но са още малки.За разтеж нагоре в момента немога да говоря :lol:
filmatoplo - майстор
Може би искат конструкция по която да се увиват :?
rum_sz - специалист
Това е след месец.За този изминал месец преживяха много дъждове,въшки,едно сляпо куче реши че два пъти трябва да мине под тях.Бяха третирани два пъти против,мана и въшки.Засадих ги на сенчесто място,незнам дали това не оказва влияние.Но в момента се съживяват. :lol:

Прикачен файл

P6080001.JPG
P6080001.JPG (70.77 KиБ) Видяна 7311 пъти

Прикачен файл

P6080004.JPG
P6080004.JPG (72.09 KиБ) Видяна 7311 пъти

Прикачен файл

P6080006.JPG
В момента компенсирам загубите от ягодите с тези Японски репички
P6080006.JPG (65.26 KиБ) Видяна 7311 пъти

Прикачен файл

P6080007.JPG
Довечера за салата.Цялото ми място е около 150кв м
P6080007.JPG (66.2 KиБ) Видяна 7311 пъти
filmatoplo - майстор
Ехе здравей , те твойте увивните като мойте неувивните :wink: ама репичките очен балшие и ракийка ако има :wink: сигурно ягодите чакат да се покачат на нещо ама няма и си кротуват :) Аз пострадах с лозите , първо от измръзване ,после дъжд,вятър и мини градушка . :wink:
rum_sz - специалист
filmatoplo написа:
Ехе здравей , те твойте увивните като мойте неувивните :wink: ама репичките очен балшие и ракийка ако има :wink: сигурно ягодите чакат да се покачат на нещо ама няма и си кротуват :) Аз пострадах с лозите , първо от измръзване ,после дъжд,вятър и мини градушка . :wink:
Репичките се казват Сакте ,миналата година сях два пъти от тях ,и съм много доволен .Ракийката сама влиза в гърлото и после замезваш с репичка :lol: Според теб е време да сложа нещо като мрежа за да започнат ягодите да се качват. :cool: За лозите си не се притеснявай пак ще покарат ако корените са здрави,сега пръскай против маната и градушката и то през 15-20дена докато се оправят ,слагай в разтвора и течен тор за листна маса.Тази пролет е много объркана започна с жеги ,после дъждове ,ветрове.Сега синоптиците дават прогноза за 40 градуса температури :?Дали ще решат тези ягоди да се качват :lol:
kapanec - специалист
kolega nese притяснявай и аз имам 15корена от тия пълзящите и примен са на същата,височина и също са на сенчесто но за разтеж нагоре се съмнявам дали ще потръгнат иначе са вкусни :?:
rum_sz - специалист
Ами пак сме на далавера ,поне са ВКУСНИ :lol:Слагал ли си нещо като мрежа да се покачват нагоре,защото пускат едни тънки ластуни,който аз не виждам :?
karoto - специалист
Тези ягоди, при мен са висящи демек палзят ама на долу :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Отново увивни ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: