• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
milanovs - специалист
За ягодите от весник Уикенд ви гарантирам че са 100 % менте.Една съседка даде 30 лв за 5 корена..Не че са само обикновени ягоди но и исъхнаха даже.Не се лажете по тези реклами.Докато ни видите на живо такива ягоди и не си откъснете да се уверите сами.Тези реклами варвят доста одавна,и бая са се опарили от тях.Тези ягоди каде пишат че са као ябалки гиганти,съшто са менте.Помислете зашто никаде няма магазин а само дават поштенска кутия.Заштото като ви излъжат не можете нигога да ги откриете. :wink:
rum_sz - специалист
Направо ме успокой. От тук нататък каквото стане :)
filmatoplo - майстор
Е ся какво стана :) -ало енегото ли е , -не тези дето продаваме увивни ягоди , - ами и на вас да ви ......... ката. :lol: Нищо щом са вкусни .
mita6kiii - специалист
milanovs написа:
За ягодите от весник Уикенд ви гарантирам че са 100 % менте.Една съседка даде 30 лв за 5 корена..Не че са само обикновени ягоди но и исъхнаха даже.Не се лажете по тези реклами.Докато ни видите на живо такива ягоди и не си откъснете да се уверите сами.Тези реклами варвят доста одавна,и бая са се опарили от тях.Тези ягоди каде пишат че са као ябалки гиганти,съшто са менте.Помислете зашто никаде няма магазин а само дават поштенска кутия.Заштото като ви излъжат не можете нигога да ги откриете. :wink:
Подкрепям, моя близка ми се оплака по същия начин.Май че има нещо гнило в тея реклами.
filmatoplo - майстор
filmatoplo написа:
Ще гризне някой дръвчето ама де де . :-D малко на приказка за космодиск прилича. :wink:
На ,-първия ми пост по темата. :wink:
rum_sz - специалист
Общо взето ,психически бях подготвен :lol:
mlado-maistor4e - специалист
Драпат ли нагоре колега :lol:
rum_sz - специалист
Драпат,драпат :lol: :lol: :lol: :lol:

Прикачен файл

66.jpg
66.jpg (95.76 KиБ) Видяна 6080 пъти

Прикачен файл

65.jpg
65.jpg (102.2 KиБ) Видяна 6080 пъти
evdoki - специалист
ние на това му казваме ластар, не ми изглежда увивна ягода. :lol: както и да е поне вече се размножиха достатъчно и са наистина вкусни.успех с драпането :-D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Отново увивни ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: