• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
filmatoplo - майстор
По скоро ягодите трябва да се казват -каскадни , на рекламата май се спущат отгоре -надолу. :wink: Като каскадните -Петунии в саксиите по терасите. :?
rum_sz - специалист
evdoki написа:
ние на това му казваме ластар, не ми изглежда увивна ягода. :lol: както и да е поне вече се размножиха достатъчно и са наистина вкусни.успех с драпането :-D
Ластари, ластари ама Френски :lol: :lol: :jg: А пък Франция е извесна с един вид любов :goodman: :lachtot:Нали сме в Европа :cool:
milanovs - специалист
Госпожо моля Ви не купуваите.Знам ги тези реклами,и сестра ми искаше да купува от тези ягоди.5 корена за 20 лв.Помислете само,защо адреса е на пощенса кутия,а не на адрес.Така ли е : така е.Ми ас ще ви отговора,защото това са 100% мошеници.И ако бехме нормална държава,такива комунистически тарикати щеха да лежат по 15 години,за такива далавери.Да даже предлагат и ягоди каде стават като тикви, по половин кило :shock:
stanimir62 - специалист
а могат ли тези ягоди да се разсяват сега - средата на ноември?! - че не станаха храст - не станаха, ама са много вкусни и ароматни. И ластуни имат доста , та мога ли сега да разсявам или да чакам пролетта
klapan - напреднал
stanimir62 написа:
...че не станаха храст - не станаха...
Моля те,пусни няколко снимки,кажи откъде си ги купувал ...Ако си се прецакал и си излъган,трябва ли да има и други ? Нека поне знаем кои са менте-търговците.Спекулират с желанието на хората за нещо различно и знаят добре,че има мнозина,които ще се хванат.А за ягодите - може сега,може и напролет.Ако внимателно разсаждаш и има няколко топли дни още,вкоренените тазгодишни издънки може да се отрежат от майчиното растение и да се местят с повечко пръст около корена.
stanimir62 - специалист
Аз за сега немисля ,че съм прецакан.Адреса го взех от този саит и ги получих по пощата.Даже и в момента има ягоди и затова искам да ги развъдя и да им раширя мястото.В момента са в една огромна саксия в парника ,но трябва да им сменя мястото,защото пръста не ми харесва. А за снимки утре ще помоля жената да изпрати.
klapan - напреднал
stanimir62 написа:
Аз за сега немисля ,че съм прецакан.Адреса го взех от този саит и ги получих по пощата.Даже и в момента има ягоди и затова искам да ги развъдя
Е значи поне може да се каже,че плододават през цялото лято - така ли е ? И това е нещо,ама уж трябваше да са увивни и това беше в рекламата им,я...
stanimir62 - специалист
Увивни са само на картинката.
Илиян Илиев™ - майстор
Може пък да са кръстосани с бръшлян и за това да са увивни. Ако е така ще са и вечно зелени и ще плододават целогодишно. :lol:
Градинар - специалист
Може и с Каберне совиньон... един грозд ягоди ако може :-)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Отново увивни ягоди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: