• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
batence81 - специалист
ok
Stefan2000 - специалист
А аз пък трябва да свля лоза покатерила се по едно дюлево дърво. Яко са се вплели. Дали да чакам ппролетта или да действам сега, като опадат листата?
EDI - майстор
И сега можеш да ги махнеш, напролет ще са се втвърдили съвсем и по-трудно ще се развият.Отрежи ги близко до стъблото на дървото и махни увитото.
filmatoplo - майстор
:) Значи -напролет , благодаря . :wink:
forski - специалист
Здравейте колеги,да попитам и аз,за резитбата е ясно че се извършва на пролет ами торенето кога се прави?
Тори ли се рано на пролет,с какви торове и какви пропорции,понеже избягвам да влагам естествени(оборски)торове може ли да се тори с комбиниран изкуствен тор,примерно :?
Вие как,кога и с какво торите асмите си ?
Стефко - специалист
Ако имаше от къде да взема оборски тор, никога не бих сложил химия. Но вече много трудно се намира оборски тор.

И се пише асма, а не есТма. :lol:
Последна промяна от Стефко на вт яну 10, 2012 5:55 pm, променено общо 1 път.
kabel96 - специалист
Само да вметна това с оборския тор си е вярно.Изорах аз 1 декар и си викам сега го затрупах обаче се смаях като ми казаха 15 лева за каруца.
forski - специалист
Аз за това си купувам комбиниран тор и си торя в минимални количества всичките насаждения в двора.Да е вреден,да е вреден колко да е вреден все пак съдържа всички нужни вещества и ако се използва умерено мисля че всичко е О.К.
Отделно че с оборския тор се внасят сумати и паразити,буболечки,семена от всякакви бурени и каквото там са яли животните в насажденията.
filmatoplo - майстор
:) Здравейте Трифон зарезан мина :drinkers: , сега кога да подрязвам асмите :? :) .
valentin114 - специалист
Напролет, но преди да са започнали да развиват.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Подрязване асма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: