• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 93
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Малко снимки.

Прикачен файл

IMG_20140708_083535.jpg

Прикачен файл

IMG_20140708_083453.jpg

Прикачен файл

IMG_20140708_083424.jpg

Прикачен файл

IMG_20140708_083345.jpg

Прикачен файл

IMG_20140708_083258.jpg
Stefan_62 - майстор
iivanov написа:
Малко снимки.
=D> Браво, а береш ли вече доматки и пипер.
Stefan_62 - майстор
Малко е извън темата , но ще ме извинят модераторите, че да не отварям нова тема. Все пак става дума за двора и градината. Не знам при вас как е но тук на село е ужас от комари, просто едвам се трае в двора, а да не говоря като вляза в лозето или зеленчука. Та си мислех да напръскам целият двор с някакъв препарат, но се чудя :? с какво, някой от вас предприемал ли е такива действия и евентуално какъв препарат може се открие на пазара.
kuger - майстор
И аз се присъединявам.
За сега решавам проблема с Аутан.
Пръскам себе си :-D
Stefan_62 - майстор
А бе и аз се пръскам, но гадовете явно придобиха имунитет към него :finga: . Четох за няколко препарата дето ги дават, че стават за пръскане в двора ама не знам колко са ефикасни /Айкън 10КС, БАНДИТ 25 МЛ, К-Отрин СК 25 и др./, а и не мога да открия отзиви за действието :axe: им върху комарите. Затова попитах ако някой колега е пръскал с нещо и има ефект нека да сподели или някой ако е чувал за някой препарат, че върши работа срещу гадовете :axe: .
Stefan_62 - майстор
ИзображениеАбе то добре, ама много му дебела цената :shock: :?
hidrazin - майстор
Точно с тоя няма да стане. Разтваря се в масло или нафта.
:partyman:
Stefan_62 - майстор
hidrazin написа:
Точно с тоя няма да стане. Разтваря се в масло или нафта.
:partyman:
Видях, че се разтваря с масло или нафта, просто го дадох за пример, че е доста скъп, трябва ми нещо по-евтино :? ама и да е ефикасно :lol: .
Тани - модератор
В Турция съм виждал да минава специален автомобил с някаква димка по улиците на целия квартал. Само локални действия, ми се струва, че няма как да свършат работа при комарите. Дори да си напръскаш всичко по двора на 100%, каква е гаранцията, че комара ще кацне някъде по пътя от съседа до ненапръскания ти врат?
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 93

Тема "Кой как се грижи за овощните и зеленчуковите градини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: